Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Domček v prekrásnom prostredí Oravy s výhľadom na Západné Tatry a polpenziou.

33
Popis ponuky

Domček na Orave nájdete v prekrásnom prostredí Oravy v blízkosti Západných Tatier v obci Habovka. V okolí sa nachádza množstvo turistických destinácií ako Oravice, Roháče, Múzeum Oravskej dediny, Oravský hrad a pod. Z nášho zariadenia máte jeden z najkrajších výhľadov na Západné Tatry.

Domček na Orave vie ubytovať 12 hostí, izbieb je 5, z toho 3 na 1. poschodí a 2 v podkroví. Tie v podkroví majú vlastnú kupeľnu, na 1.poschodí je spoločná kupeľna s wc a osobitnou spoločnou sprchou. Na každom poschodí je vybavená kuchynka s chladničkou, mikrovlnou rúrou a kanvica.

Orava je kraj bohatý na históriu, kultúrne pamiatky, ale nájdete tu aj mnohé prírodné krásy, ktoré môžu návštevníci obdivovať. Jednými z nich sú okolité hory, tiesňavy, ale i termálne kúpaliská. Západné Tatry poskytujú takmer neobmedzené možnosti turistiky aj pre tých najnáročnejších turistov, či horolezcov. Termálnym kúpaliskom na Orave je Oravice meander park. Je ideálnym miestom na oddych a zregenerovanie celého tela v horúcej termálnej vode. Každé ročné obdobie má svoje čaro. Príďte ho aj vy na Oravu objaviť.

Orava je dejiskom rôznych kultúrnych podujatí, ako Folklórne slávnosti v Oraviciach, Podroháčske folklórne slávnosti na Brestovej, Kardan, Veľká cena Zuberca - preteky v psích záprahoch a mnohé iné. Okrem toho nájdete množstvo akcií pre deti aj dospelých na Oravskom hrade, ale i v múzeu Oravskej dediny. Príďte k nám načerpať novú silu a oddýchnuť si v termáloch, alebo na horách a popri tom sa aj kultúrne vyžiť. Svoje si tu nájdu aj tí najnáročnejší.
32 €
48 €

Kúpené
3x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
32 €
48 €

Kúpené
3x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

57
37
39
28