Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Dovolenka ako z rozprávky s ubytovaním vo Vile Maria v Belianskych Tatrách.

54
Popis ponuky

Vila Maria sa nachádza v Tatranskej Kotline, ktorá je najvýchodnejšou obcou Vysokých Tatier. Pokojné a tiché prostredie vytvára veľmi vhodné podmienky na regeneráciu síl formou dovolenky po celý rok.

Ide o rodinný penzión, ktorý ponúka ubytovanie v útulných izbách alebo krásnych drevených samostatných domčekoch. Vďaka uzavretému priestoru je vhodný aj pre pobyt s deťmi či skupiny do 20 osôb.

Bohatá ponuka športovo-relaxačných služieb v areáli penziónu predstavuje výborné podmienky pre oddych. Počas zimnej sezóny vám Vila Maria ponúka za doplatok ľadové klzisko či fínsku saunu.

(ilustračné foto)

Počas letnej sezóny vám Vila Maria ponúka tenisový kurt, umelú ľadovú plochu, fínsku saunu. Pár metrov od vily je cyklistický chodník dlhý 9 km spájajúci Spišskú Belú a Tatranskú Kotlinu, vhodný na korčuľovanie alebo cyklistiku. Dostanete sa ním do Kežmarku či Vrbova, kde sa nachádza termálne kúpalisko. Korčule a bicykel si môžete zapožičať priamo vo vile. V blízkosti vily je aj lanová dráha Spider Park.

Fínska sauna

Fínska sauna má priaznivé účinky na naše zdravie. Je výborná ako prevencia proti rôznym chorobám a zvyšuje odolnosť organizmu.

V penzióne sa nachádza aj podzemná vínna pivnička, v ktorej si pohodlne vychutnáte pohár dobrého vína...

Chodník korunami stromov - Bachledka

Iba 4 km od Vily Maria, v srdci Bachledovej doliny, nájdete nový unikátny Chodník korunami stromov. Len počas prvého víkendu po svojom septembrovom otvorení prilákala vyše 12-tisíc ľudí.

(ilustračné foto)

Na 600 metrov dlhej trase vo výšinách spoznáte prírodu z úplne iného uhla. Z 32-metrovej veže budete mať štíty Belianskych Tatier, Pieniny aj Zamagurie ako na dlani. Počas prechádzky sa taktiež niečo aj naučíte vďaka množstvu informačných tabúľ o miestnej faune a flóre. Vhodné pre všetky vekové skupiny.

Ďalšie tipy
  • Priamo pri vile vchod do Belianskej jaskyne, liečenie respiračných chorôb, klimatické pásmo
  • 1 km od vily turistický chodník na chatu Plesnivec a odtiaľ vedie najkrajšia túra v Tatrách po hrebeni Belianskych Tatier. Všetká fauna a flóra na jednom mieste - Kamzíčia jaskyňa, Ždiarska vidla, Tatranská Javorina, atď.
  • 6 km od vily Tatranská Lomnica a najdlhšia 7 km zjazdovka (Lomnické sedlo, Jamy, Štart a Skalnaté pleso)
  • 6 km od vily Ski centrum Bachledka, nové pripojené stredisko Malá Franková a Jezersko - tri v jednom
  • V okruhu 50 km od vily 3 národné parky - PIENAP, TANAP a Slovenský raj
  • Neďaleko aj poľské hranice - bohatá ponuka lyžiarskych stredísk, ďalej nákupy, splav Dunajca, rafting, obrovská priehrada na Dunajci na poľskej strane, hrad Niedzica, morský piesok, pláže, jachting....
  • Spišský hrad, Kežmarok, Levoča, Stará Ľubovňa, Červený Kláštor...

55 €
120 €

Kúpené
4x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
55 €
120 €

Kúpené
4x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

43
40
Práve prezerá 36 ľudí
35
Práve prezerá 39 ľudí
36