Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Wellness a relaxácia v Siófoku s polpenziou a ubytovaním v CE Plaza Hotel****.

48
Popis ponuky

Balaton, Wellness pobyt v Siófoku s polpenziou: CE Plaza Hotel****

Zakúpte si viac poukážok aj na 4-6 nocí

PONUKA OBSAHUJE
2 osoby / 2 noci s polpenziou a neobmedzeným wellness

- Ubytovanie v modernej klimatizovanej izbe
- Bohaté raňajky formou švédskych stolov, teplé a studené jedlá, šalátový a ovocný bar, pečivá, maďarské a medzinárodné gastronomické špeciality
- Bohatá večera formou švédskych stolov v 300-ročnej reštaurácii Granario hotela
- Požičiavanie bicyklov
- Vírivka a lehátka na strešnej terase (od 8 do 20 hodiny – po tejto dobe je ich možné prenajať na privátne použitie
- Masážny kupón v hodnote 2 000 HUF na osobu
- Koktejlový kupón pre dospelých v hodnote 500 HUF
- Župan
- Business corner, free Wi-Fi v celom hoteli
- Sejf na izbe
- Využitie Cardio izby
- Živá hudba v Carafe Wine Bar
- Využitie Coral wellness centra a zážitkovej časti hotela (fínska sauna, infrasauna, bio sauna, parná kabína, potápací bazén, 200 m2 zážitkový bazén s rôznymi zážitkovými jednotkami (vír, sprcha krku, masáž drieku a nôh)
- Uteráky
- Lehátka, detské hračky
- V našom hoteli zabezpečujeme bufet pre deti, takže si deti môžu vybrať vlastné detské menu. Pre ich pohodlie sme vytvorili " Reštauráciu pre deti" s detskými stolmi a stoličkami.

Ďalšie príplatky
Víkend: 25 Eur / izba

Ceny pre deti
Prvé dieťa s polpenziou:
0-6 rokov: zdarma (jedno dieťa v spoločnej izbe s rodičmi)
6-12 rokov: 30 Eur / 2 noci
nad 12 rokov: 60 Eur / 2 noci, cena ako pre dospelého

Platí sa na mieste:
Pobytová taxa (400 HUF/osoba nad 18 rokov/noc).
Využitie stráženej podzemnej garáže: 1500 HUF / deň / auto

PLATNOSŤ
Poukážka platí od 01.09 do 23.12.2018. v závislosti od voľného kontingentu a dá sa uplatniť podľa písomného potvrdenia vo vopred dohodnutom termíne.

Ponuka neplatí: 09-11.09.; 25-26.09.; 26.10 - 04.11.2018.

Služby pre rodiny:
Naväčší detský kútik v Maďarsku:
Skákací hrad, Prekážková dráha, Vnútorný bazén s loptami, Playstation, Omaľovánky, Spoločenské hry, Puzzle, Plyšové hračky, stolný tenis, stolný futbal, Biliard, Plávanie pre bábätká a detičky, Remeselná výroba s animátormi. Ihrisko pri hoteli

POPIS
Nový diamant mesta Siófok , CE Plaza Hotel**** s radosťou čaká na svojich hostí. 92 izieb a apartmánov v krásnom prírodnom prostredí zabezpečí oddych a relaxáciu pre každého hosťa.

Granario Reštaurácia, ktorá bola vytvorená z viac ako storočného skladu obilia, Vám ponúka v elegantnom prostredí gastronomické zážitky, ktoré sú okorenené jedlami medzinárodnej kuchyne. Carafe vínny Bar
pripomína náladu starých vínnych pivníc a je perfektným miestom pre súkromné akcie. V Coppa Lounge Bare si môžete užiť ponuku unikátnych koláčov, koktailov, káv a čajov.

Rozmaznávajte sa v našom Coral Wellness Centre, kde Vás čakajú so zážitkovými bazénmi, vírivkou, unkátnymi sprchami, ľadovou studňou, fínskou saunou, infrasaunou, biosaunou a v uvoľnení po ťažkom týždni Vám pomôže parná kabína. Vyberte si spomedzi našich masážnych a kozmetických ponúk.

V našom hoteli čaká na obchodníkov 6 konferenčných miestností. Diamante, Opalina, Topazio, Amatista, Rubino a Zafiro majú kapacitu 16-180 osôb a sú vybavené najmodernejšou technológiou.

IZBY
Väčšina našich izieb je vybavená so špeciálnymi matracmi, antiallergénnym vankúšom a obliečkami. Každá izba je klimatizovaná, pohodlie zabezpečí minibar, sejf a bezplatné internetové pripojenie.
V kúpeľniach so sprchou alebo s vaňou masážové sprchovacie hlavice zabezpečia energické začatie dňa, alebo večernú relaxáciu.

Vybavenie izieb
- individuálne nastaviteľná klíma
- farebná televízia
- vlastné telefónne číslo
- minibar
- neobmedzené širokopásmové pripojenie na internet
- sejf
- vaňa alebo sprcha so sprchovacou hlavicou
- sušič vlasov s nastaviteľnou teplotou a rýchlosťou sušenia
- kozmetické prípravky
- šicia sada, žiletka, zubná kefa, sada na čistenie topánok - podľa požiadavky

Štandardné izby:
Väčšina izieb, vďaka budove má unikátne umiestnenie a jednotné vychystania na vysokej úrovni, ktoré označujú, že hodnoty
Casy prešvihujú očakávania na štvorhviezdičkový hotel. Izby spojené, alebo s priamym východom na záhradu sú
ideálne pre rodiny. Berieme ohľad na špeciálne požiadavky našich invalidných hostí a hostí s alergiou, očakávame ich so špeciálnymi izbami.

Apartmány:
Priestranné izby, s osobitnou spálňou, respektíve s obývačkou, s balkónom alebo priamym vchodom do záhrady.
Prefektný výber na špeciálne príležitosti alebo na dlhší pobyt.

REŠTAURÁCIA
Reštaurácia Granario je vhodná na prijatie 180 hostí. Reštaurácia je nezabudnuteľná aj kvôli stavebným unikátnostiam a priateľskej obsluhe, ako aj svojou kuchyňou, ktorá spája maďarské a medzinárodnými špeciality s a aj jej vinný lístok spôsobuje nezabudnuteľný zážitok pre labužníkov. K reštaurácii patrí aj pizza terasa, kde si môžete dať rýchly obed alebo snack. Môže byť príjemným miestom k pokecu vo večerných hodinách.

Carafe bar môže slúžiť ako jedinečné miesto na súkromné akcie alebo firemné oslavy. Bývalý sklad obilia požičiava miestu špeciálnu atmosféru. Pravidelne sú tu organizované hudobné noci, predstavenia a ochutnávka vín.

V Coppa bare sme k dispozícii pre hostí od skoro ranných hodín. Ak ste ťažko vstali, príďte a dajte si jednu z kávovýc špecialít, snack alebo koláče u nás. V našej ponuke sú unikátne koktejli a prémiové čaje.

CORAL WELLNESS
Náš Coral wellness centrum Vám zabezpečí úplný oddych aj po konferencii alebo po tažšom školení.
Základom welness časti CE Plaza Hotel**** je voda, v každej možnej forme.

Skočte do zážitkového bazénu, ktorý je ozdobený s veľkolepým vodopádom, kde Vás čaká vír, masážne lavice, vírivkové posteľe, podvodné gejzíry, ktoré urobia plávanie neskutočným zážitkom pre každú generáciu.

Ochutnajte unikátne koktejli vodného baru Coral, vytvorenej na bočnej strane bazénu. V prípade, ak túžite po ďalších zážitkoch, vyskúšajte náš wellness centrum, čakajú na Vás zážitkové sprchy, ktoré prinášajú zážitok tropickej búrky.

Potom choďte smerom na sever a uvoľnite sa vo fínskej saune, infrasaune a v biosaune, navštívte Turecko v našich aromaterapických parných kabínach. Na koniec sa zastavte na Islande, aby ste sa mohli osviežiť v ľadových studniach

Pôvodná cena vyplýva z cenníka ubytovacieho zariadenia.
Právo na zmenu cien je vyhradené!

CE Plaza Hotel****
H-8600 Siófok, Somogyi Bacsó B. u. 18/B, Mad’arsko
Ďalšie informácie

  • Rezerváciu pobytu alebo overenie dostupnosti termínu je potrebné vykonať cez e-mail rezervacia@zlavyoutlet.sk  alebo na tel. č. +421 908 093 577 (volať po 17:00 hod.)
  • Pri rezervácii uveďte kód kupónu, vaše fakturačné údaje a telefónne  číslo.
  • Termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne.
  • Zmenu pobytu je nutné nahlásiť min. 7 dní pred nástupom na pobyt, v opačnom prípade kupón stráca svoju platnosť
  • kupón nie je možné uplatniť počas maďarských sviatkov!
Dôležité

Darčeková poukážka je platná od 01.09 do 23.12.2018. a okrem sviatkov a vybraných termínov sa dá uplatniť na základe písomného potvrdenia vo vopred dohodnutom termíne.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

49
42
12
21