Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Oddych na 1 alebo 2 noci so súkromným wellness a bohatými raňajkami v hoteli Gaudio*** v Bratislave.

51
Popis ponuky

Po namáhavých týždňoch strávených v práci prichádzajú dni voľna, ktoré si môžete vychutnať v hoteli Gaudio***, kde pre vás pripravili neodolateľnú ponuku na strávenie krásnych chvíľ za lákavú cenu.

Ponúkame vám ubytovanie v luxusnom apartmáne, či v dvojlôžkovej izbe, kde si pri príchode nájdete šampanské na uvítanie.

Po slávnostnom privítaní môžete stráviť príjemnú hodinku v hotelovom wellness, ktorý bude prichystaný len pre vás. Môžete si tam dopriať relax v jacuzzi, fínskej saune, v tropickom daždi, alebo v oddychovej časti a toto všetko v úplnom súkromí. V ponuke aj možnosť doobjednania masáže, ktorú si treba zarezervovať ešte pred príchodom, v prípade záujmu.

Hotel Gaudio*** s reštauráciou splní aj tie najnáročnejšie kritéria návštevníkov. Reštaurácia Gaudio & Restaurant je ideálnym miestom pre milovníkov jedla, ktorá si vás získa svojou jedinečnou atmosférou a výbornou gastronómiou s prvotriednymi službami. Nájdete tu dokonalý servis, príjemné prostredie a šefkuchára, ktorý svoju prácu miluje. Reštaurácia je klimatizovaná a rozdelená na fajčiarsku a nefajčiarsku zónu.

V tesnej blízkosti hotela sa nachádza priame dopravné spojenie do centra Bratislavy, kde môžete spoznávať krásy Starého Mesta. Taktiež sa týmto spojením dostanete do známeho nákupného centra, kde ešte môžete stihnúť nakúpiť za skvelé ceny.
49 €
99 €

Kúpené
89x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
49 €
99 €

Kúpené
89x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

44
Práve prezerá 40 ľudí
39
21
34
Práve prezerá 43 ľudí