Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Teenegerský hudobný letný tábor The Repelend 2018, vaše deti si užijú najlepších 8 dní z celého leta.

CK Andromeda
0 / 5
30
Popis ponuky

Don Eifell, najmocnejší z mafiánskych bossov zvoláva všetky svoje klany k porade s jasným odkazom. “Zomieram.” Celou krajinou sa nesie táto správa a všetkým je jasné, že na tejto porade sa vyberie nový nástupca, ktorý prevezme všetku jeho moc. Nikto však ešte netuší, čo si starý pán pre nich pripravil. Jeho nástupca bude musieť preukázať, že je nielen silný, ale aj inteligentný, odhodlaný, odvážny a priateľský. Všetci teda budú musieť podstúpiť sériu skúšok, ktoré preveria jednotlivé vlastnosti všetkých účastníkov. Kto sa stane víťazom?

Tento tábor je viac ako len klasický teenegerský tábor. Okrem netradičného programu, v ktorom sa deti rozdelia do “rodín” a budú proti sebe súťažiť, vystúpia známi showmani zo slovenskej hudobnej scény – Majk Spirit, H16, Bekim, Adiss a ďalší, s ktorými sa budú mať účastníci tábora možnosť pozhovárať a možno si s nimi aj zahrať nejakú táborovú hru. Okrem toho máme pripravené úplne nové šialené nočné hry, večernú bazénovú párty, vodný futbal, táboráky s gitarkou, športové aktivity a fantastických animátorov.

A ak toho ešte nie je dosť, majú deti možnosť prihlásiť sa na niektorý z workshopov. (Street art, DJský, Movie maker, Thai box, výučba hry na gitare)

1. Dj-sky workshop s Grimasom (Dj a producent Majk Spirita) Pomôže ti odhaliť skrytý talent, o ktorom ani nevieš! Ukáže základy mixovania, scrachovania, používania zvukových efektov s legendárnymi gramofónmi Technics. Taktiež si budeš môcť vyskúšať aj Digital djing s najpoužívanejším softvérom súčasnosti Traktor soft a Serato DJ. Čoo?? No hej a to všetko za 25 €…dobre počuješ ???? Treba vyskúšať Djing! A ktovie? Možno o niekoľko rokov bude Tvoje meno kolovať v najprestížnejších kluboch a to len preto, že si si jedného dňa povedal: Prečo to nevyskúšať?

2. Movie maker- základy videoklipov. Nevieš čo to znamená? Uznávaný producent videoklipov menom Sule Ťa naučí pracovať so základnými funkciami „fotoaparátu“, tzv. základy videa, triky, odovzdá Ti svoj know-how a všetko čo Ťa bude zaujímať okolo filmovania. Naučíš sa, čo je celok, polocelok, detail, švenk, nájazd, odjazd. Naučí Ťa strihať hudobný videoklip do hudby, akú si sám vyberieš. Naučíš sa byť viac kreatívny. Workshop bude trvať 3 dni cca 2,5 hod. denne. Cena 35 €.

3.Street art workshop sa bude odohrávať pod dohľadom jedného z najuznávanejších celosvetových „maliarov“ menom Daor z RCLS crew, ktorý patrí medzi elitu Top 10 na svete. Zasvätí Ťa do tajov tohto umenia iba za 35 € – nezabúdaj cany sú dosť drahé ???? a budeš ich používať viacero naraz.

4. Beats maker. Nevieš čo to znamená? Uznávaný producent menom Abe (člen legendárnej skupiny H16) Ti ukáže a vysvetlí ako vznikajú hity od základov a to od úpravy zvuku až po samotný beatmaking. Tento „majster zvuku“ skomponoval skladby pre americký trh ako napr. Fat Trel Money – Money Calling, Chief Keef – Aint Done Turnin Up a pre mnoho ďalších na domácej pôde ako sú Majk Spirit (s hudobu Tancuj, Boh jediný, Len Tak), Pil C, Kali, Kontrafakt (Život je boj), Lúza, Moja reč a 10tky ďalších…A to nie je všetko, lebo nakoniec semináru si pod jeho dohľadom vyskúšaš sám skomponovať vlastnú skladbu, z ktorej možno bude aj táborový hit :). Cena: 20 €.

5. Makeup class s profi maskérkou. Príde vizážistka, ktorú môžete poznať z televíznych obrazoviek, najmä z projektu nákupné maniačky. V relácií Inkognito a aj mimo nej často spolupracuje s herečkou Zuzkou Šebovou. Taktiež ďalšie známe osobnosti prešli jej rukami ako Peťa Polnišová, Janka Kirschner, Zuzka Smatanová, Kristína Svarinská a, samozrejme, mnohé ďalšie známe aj neznáme slečny či dámy, ktoré sa chceli páčiť na stužkovej, svadbe alebo večierku či plese. Bude sa preberať: základná úprava na bežný deň, večerný make up, praktická a teoretická časť – typológia pleti, správne nanášanie kozmetických prípravkov, líčenie a ošetrovanie problematickej pleti, správna voľba kozmetiky, makeupu, líčidiel, ako si urobiť očnú linku, kontúrovanie tváre, úprava obočia, a podľa potreby sa prispôsobí aj vašej tematike. Cena: 25 €.

6. Tréningy thai box/ box aj pre dievčatá! Tréning bude trvať od pondelka do piatka 1 hodinu denne. Povedie ho profesionálny tréner z Bratislavskej boxerne, ktorý vychoval niekoľko úspešných zápasníkov, napr. slovenského reprezentanta v boxe Erika Tlkanca. Tréning je určený pre každého bez rozdielu veku a pohlavia. Bude zameraný na rozvoj sily, naučenie sa sebaobrany i útoku, zlepšenie kondičky, zdokonalenie techniky. Jeden tréning v klube stojí 10 €. Ty máš v ponuke si vyskúšať 5 tréningov za cenu 20 €. Neváhaj a vyskúšaj! Aspoň na chvíľku zažiješ „pocity“ Rockyho Balbou :))

2. Kurz hry na gitaru. Od pondelka do piatku 1 hodinu denne s učiteľom zo Základnej umeleckej školy Jána Albrechta v Bratislave. Cena: zatiaľ neurčená – určuje sa podľa počtu účastníkov.

Pozor!! Všetky workshopy a tréningy sú limitované určitým počtom uchádzačov kvôli individuálnemu prístupu. Tento limit sa nedá prekročiť! Takže moc dlho sa nerozhoduj, aby potom už nebolo neskoro si niečo vyskúšať

V Hoteli František, ktorý sa nachádza za obcou Lazy pod Makytou, v krásnom horskom prostredí, 15 km od Púchova.

Jedáleň, 2x spoločenská miestnosť, premietacie plátno, multifunkčné ihrisko, ihrisko na plážový volejbal, ohnisko, krytá terasa, vnútorný bazén.

V 2, 3, 4 a 5 lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením. Celková kapacita hotela je 100 lôžok.

Perfektná domáca strava podávaná 5x denne, 2. večera pre najväčších hladošov + celodenný pitný režim. Raňajky si môžu deti vybrať zo švédskych stolov.
179 €
255 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
179 €
255 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

44
Práve prezerá 40 ľudí
21
54
38
Práve prezerá 40 ľudí