Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Výdatný relax uprostred malebnej prírody v pohodlí rodinného penziónu Dinda s polpenziou.

32
Popis ponuky

Penzión Dinda je rodinný penzión nachádzajúci sa neďaleko mesta Stará Ľubovňa v doline Ľubovnianskych kúpeľov, na rozhraní Severného Spiša a Horného Šariša, v blízkosti Pieninského národného parku a Levočských vrchov. Je obklopený krásnou prírodou a počas letného obdobia si tu prídu na svoje najmä milovníci turistiky, hubári i rybári. Majitelia sú zároveň prevádzkari, preto sa o vás postarajú naozaj domácky.

Penzión je vhodný pre rodiny s deťmi, na romantické víkendy vo dvojici, menšie spoločenské akcie (rodinné oslavy, teambuildingy), ale aj ako ubytovanie počas služobných ciest.

Dolina sa nachádza na rozhraní Spišskej Magury a Levočských vrchov len 7 km od mesta Stará Ľubovňa. Na území doliny vyviera niekoľko minerálnych prameňov, ktoré sa využívajú na pitné účely. Blahodarne pôsobia na tráviaci trakt.

Penzión Dinda ponúka komfortné ubytovanie počas celého roka v 9 dvoj- a trojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením, sprchou a TV. Hosťom je k dispozícii bezplatné parkovanie a Wi-Fi pripojenie.

V zariadení sa nachádza aj reštaurácia s celodennou prevádzkou a možnosťou stravovania nielen pre ubytovaných hostí.

Pre milovníkov zvieratiek je tu skvelá správa. Pri penzióne sa ich môžete do sýta nabažiť, pretože ich je tam hneď niekoľko. Nájdete tu kone, kravy, ovečky, kozy, psy, kačky, sliepky, perličky, husi, ale aj škótsky dobytok.

V rámci kupónu máte k dispozícii aj vstup do bazéna a za poplatok vstup do sauny, ktoré sa nachádzajú v susednom hoteli Sorea.

V okolí penziónu sa oplatí navštíviť Ľubovniansky hrad, Vyšné Ružbachy alebo Nestville park.

Hrad Ľubovňa bol postavený po roku 1292 z iniciatívy uhorského kráľa Ondreja III. a na hrade boli uschované poľské korunovačné klenoty. Vyšné Ružbachy vítajú svojich návštevníkov aqua komplexom s využitím liečebných procedúr a športových aktivít.

Nestville park je unikátnym projektom v rámci oživenia turistického ruchu severného Spiša. Cieľom je znázorniť a priblížiť návštevníkom históriu, tradičné remeslá, výnimočnú zručnosť ľudí žijúcich na tomto území a náradie, ktoré sa používalo v jednotlivých časových obdobiach.

V areáli Kúpeľov Vyšné Ružbachy nájdete príjemné osvieženie v podobe termálneho kúpaliska Izabela s piatimi vonkajšími bazénmi (z toho dva detské). K dispozícii je vám aj vnútorný termálny bazén, ktorý je v prevádzke po celý rok.
95 €
140 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
95 €
140 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

44
Práve prezerá 37 ľudí
48
Práve prezerá 35 ľudí
39
34
Práve prezerá 43 ľudí