Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Nové priateľstvá a zážitky: CampNatur – prázdninový tábor v Kremnických horách.

21
Popis ponuky

Každý deň táborové aktivity a každý si môže doobeda aj poobede vybrať, či má chuť si zahrať volejbal, skúsiť na ručných prácach nový projekt, ísť sa okúpať na kúpalisko, alebo sa vybrať na byciklovú túru. Aktivity: športy, ručné práce, streľba, lukostreľba, turistika, divadlo, hudba, bicyklovanie, lesná múdrosť, prežitie, čajovňa, varenie v prírode. Viac sa o táborových aktivitách dozviete na stránke campnatur.sk.

Každý deň je pre každého táborníka úplne jedinečný a každý sa može rozhodnúť s akým vedúcim, alebo s akou partiou a na akú aktivitu sa vyberie. Celým pobytom sa odohráva celotáborová hra a naši vedúci sa už tešia na všetky táborové srandičky!

V posledný večer počas rozlúčkovej párty odovzdajú vedúci deťom hodnotenia a diplomy za aktivity a účasť na táborovej hre a spomienkové predmety na tábor.

Táborák a grilovačku, diskotéku a hudobný program, nočnú hru, kúpanie na kúpalisku v Kremnici a ďaľšie super aktivity, ktoré budú viesť naši super vedúci!

CampNatur je bezpečné a veselé miesto plné letných zážitkov a kamarátstiev. Jednoducho to je miesto pre super prázdniny. Vedúci v tábore namiešajú pre vaše deti mix kvalitnej zábavy spolu so športom, turistikou, kreatívnymi ručnými prácami, nočnými hrami a hudobným programom, ale hlavne s nezabudnuteľnou atmosférou.

Tábor je zameraný na šport, turistiku, hudbu a spev, ručné práce a umenie. Každý deň sa v tábore otvára niekoľko aktivít a každý táborník si môže doobeda aj poobede vybrať, či má chuť si zahrať volejbal, skúsiť na ručných prácach nový projekt, ísť sa okúpať na kúpalisko, či sa vybrať na bicyklovú túru. Takže každý deň je pre každého táborníka úplne jedinečný a každý sa može rozhodnúť, s akým vedúcim alebo s akou partiou a na akú aktivitu sa vyberie.

Okrem super individuálnych aktivít je pripravený program pre celý tábor a všetci sa zúčastňujú táborovej hry -­ príbehu, ktorý sa tiahne celým pobytom a na konci prichádza k rozuzleniu a vyvrcholeniu táborovej hry.

V posledný večer počas rozlúčkovej párty odovzdajú vedúci deťom hodnotenia a diplomy za aktivity a účasť na táborovej hre a spomienkové predmety na tábor. Celý program je zostavený zo spoločných celotáborových hier a podujatí, ale aj individuálnych možností, kde si každé dieťa može vybrať aktivitu, ktorá ho najviac baví.

Čo určite zažijete, je táborák a grilovačka, diskotéka a hudobný program, nočná hra, kúpanie na kúpalisku v Kremnici a tradičné táborové aktivity, ktoré budú viesť super vedúci!

 • Športy
 • Ručné práce
 • Streľba ­ vzduchovkou, lukom
 • Divadlo
 • Hudba
 • Kreslenie
 • Čajovňa
 • Bushcraft - lesná múdrosť a prežitie
 • Bicyklovanie
 • Vodné športy ­
 • Kúpalisko Kremnica
 • Kone ­ a povozenie sa na nich

Ubytovanie je zabezpečené v rekreačnom stredisku Natur v Turčeku v chatkách pre 8 detí s WC, sprchou a kuchynkou.

Na čo všetko by mali myslieť rodičia pred odchodom do tábora, pri príchode a počas tábora, si môžete prečítať na webe poskytovateľa.
189 €
239 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
189 €
239 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

53
38
Práve prezerá 42 ľudí
60
34
Práve prezerá 48 ľudí