Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Oddych v nádhernej prírode Jánskej doliny. Pobyt pre 2 až 4 osoby či prenájom zrubu - Zrubový Raj.

41
Popis ponuky

Zrubový dom Raj sa nachádza v Jánskej doline nad obcou Liptovský Ján, vyhľadávanou najmä pre prístupné vývery termálnych prameňov, ktorých voda už stáročia preukazuje svoje liečivé vlastnosti. Zrubový dom je priamo obkolesený lesmi Nízkych Tatier v jednej z najkrajších dolín Liptova pod vrchmi Marušová a Smrekovica (1285 m).

Svojou polohou je predurčený na podnikanie túr a výletov k mnohým zaujímavým lokálnym miestam. Od návštev celoročne prístupnej Stanišovskej jaskyne až po túru na hrebene Nízkych Tatier a ich najvyšší vrchol Ďumbier (2043 m).

Jánska dolina má bohatú flóru a faunu, mnoho skalných útvarov, známe minerálne pramene a tiež lyžiarske stredisko Ski Centrum Jánska dolina-Javorovica s vlekom s dĺžkou 800 metrov s dvoma zjazdovkami rôznej strmosti, prekonávajúcimi výškový rozdiel 280 metrov. V blízkosti je tiež k dispozícii hotelová plaváreň s minerálnou vodou a veľké letné kúpalisko.

Celková kapacita je 26 lôžok. Ubytovať sa môžete v izbách, štúdiách alebo apartmánoch v závislosti na počte osôb. Prípadne je možné prenajať celý zrub Raj.

Izba

K dispozícii sú 2 samostatné izby, v každej izbe sa môžu ubytovať až 3 osoby. Každá izba má 2 lôžka s možnosťou prístelky. Súčasťou izieb nie sú kuchynky.

Štúdio

Celkom sa v zrobovom dome nachádzajú 3 samostatné štúdiá, z toho dve štúdiá majú kapacitu pre 3 lôžka s možnosťou dodatočnej prístelky. Štúdiá sú vybavené aj kuchynkou, ktorá je v rovnakej miestnosti.

Apartmán

Zrubový dom Raj má 2 samostatné apartmány, jeden s bezbariérovým prístupom. Jeden apartmán má 3 a druhý 4 lôžka s možnosťou prístelky a sú vybavené kuchynkou. Priestory kuchynky sú na rozdiel od štúdii oddelené od miestnosti s lôžkami.

K dispozícii je obrovská trampolína pre deti, šmýkačka, pieskovisko plné hračiek, vonkajšie sieťové hojdačky v príjemnom chládku pod stromami na dokonalý relax alebo sklápacie veľké lehátka na slnečnej lúke.

Čaká na vás stolný futbal určený na super zápasy, rôzne spoločenské hry či karty, lopty, pálky k športovým hrám na priľahlej vždy pekne upravenej obrovskej lúke. Viete si priamo tu požičať bicykel na pekný výlet z mnohých liptovských cyklotrás a ak vás bolia nohy, tak vedia zabezpečiť odvoz, dovoz kamkoľvek, prípadne po vás prísť na stanicu ku spoju.

V objekte je aj spoločenská miestnosť s romantickým krbom na spríjemnenie chvíľ a navodenie tej pravej atmosféry ako aj pekný detský kútik plný rôznych hračiek, aby boli spokojné všetky detičky. Mini fitness s výhľadom na krásnu Jánsku dolinu, k dispozícii pre hladné brušká je aj kotlík na obľúbený guláš, kotlina, gril alebo opekacie náčinie na chutné špekáčiky a klobásky. Ďalej je tu lyžiareň a úschovňa bicyklov. TV s kompletnou ponukou SKYLINK, s možnosťou prehrávať DVD, WiFi v celom objekte. Osvetlené súkromné parkovisko za rampou a ďalšie drobnosti ako detské postieľky alebo detské stoličky, ktoré považujeme za samozrejmosť. Vedia vám nachystať prekvapenie pre partnera či oslávenca v štýle romanticky prichystanej izbičky alebo narodeninovej výzdoby, prípadne svadby aj z obradom.

Za obcou Liptovský Ján pokračujte smerom do Jánskej doliny. Na rozcestníku k Wellness hotelu Alexandra odbočte a pokračujte po ceste až kým nedorazíte k Zrubovému domu Raj.
59 €
100 €

Vyprší
23.6.2018
Kúpené
7x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
59 €
100 €

Vyprší
23.6.2018
Kúpené
7x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

38
Práve prezerá 38 ľudí
40
62
Práve prezerá 40 ľudí
18