Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Oddych v nádhernej prírode Jánskej doliny. Pobyt pre 2 až 4 osoby či prenájom zrubu - Zrubový Raj.

41
Popis ponuky

Zrubový dom Raj sa nachádza v Jánskej doline nad obcou Liptovský Ján, vyhľadávanou najmä pre prístupné vývery termálnych prameňov, ktorých voda už stáročia preukazuje svoje liečivé vlastnosti. Zrubový dom je priamo obkolesený lesmi Nízkych Tatier v jednej z najkrajších dolín Liptova pod vrchmi Marušová a Smrekovica (1285 m).

Svojou polohou je predurčený na podnikanie túr a výletov k mnohým zaujímavým lokálnym miestam. Od návštev celoročne prístupnej Stanišovskej jaskyne až po túru na hrebene Nízkych Tatier a ich najvyšší vrchol Ďumbier (2043 m).

Jánska dolina má bohatú flóru a faunu, mnoho skalných útvarov, známe minerálne pramene a tiež lyžiarske stredisko Ski Centrum Jánska dolina-Javorovica s vlekom s dĺžkou 800 metrov s dvoma zjazdovkami rôznej strmosti, prekonávajúcimi výškový rozdiel 280 metrov. V blízkosti je tiež k dispozícii hotelová plaváreň s minerálnou vodou a veľké letné kúpalisko.

Celková kapacita je 26 lôžok. Ubytovať sa môžete v izbách, štúdiách alebo apartmánoch v závislosti na počte osôb. Prípadne je možné prenajať celý zrub Raj.

Izba

K dispozícii sú 2 samostatné izby, v každej izbe sa môžu ubytovať až 3 osoby. Každá izba má 2 lôžka s možnosťou prístelky. Súčasťou izieb nie sú kuchynky.

Štúdio

Celkom sa v zrobovom dome nachádzajú 3 samostatné štúdiá, z toho dve štúdiá majú kapacitu pre 3 lôžka s možnosťou dodatočnej prístelky. Štúdiá sú vybavené aj kuchynkou, ktorá je v rovnakej miestnosti.

Apartmán

Zrubový dom Raj má 2 samostatné apartmány, jeden s bezbariérovým prístupom. Jeden apartmán má 3 a druhý 4 lôžka s možnosťou prístelky a sú vybavené kuchynkou. Priestory kuchynky sú na rozdiel od štúdii oddelené od miestnosti s lôžkami.

K dispozícii je obrovská trampolína pre deti, šmýkačka, pieskovisko plné hračiek, vonkajšie sieťové hojdačky v príjemnom chládku pod stromami na dokonalý relax alebo sklápacie veľké lehátka na slnečnej lúke.

Čaká na vás stolný futbal určený na super zápasy, rôzne spoločenské hry či karty, lopty, pálky k športovým hrám na priľahlej vždy pekne upravenej obrovskej lúke. Viete si priamo tu požičať bicykel na pekný výlet z mnohých liptovských cyklotrás a ak vás bolia nohy, tak vedia zabezpečiť odvoz, dovoz kamkoľvek, prípadne po vás prísť na stanicu ku spoju.

V objekte je aj spoločenská miestnosť s romantickým krbom na spríjemnenie chvíľ a navodenie tej pravej atmosféry ako aj pekný detský kútik plný rôznych hračiek, aby boli spokojné všetky detičky. Mini fitness s výhľadom na krásnu Jánsku dolinu, k dispozícii pre hladné brušká je aj kotlík na obľúbený guláš, kotlina, gril alebo opekacie náčinie na chutné špekáčiky a klobásky. Ďalej je tu lyžiareň a úschovňa bicyklov. TV s kompletnou ponukou SKYLINK, s možnosťou prehrávať DVD, WiFi v celom objekte. Osvetlené súkromné parkovisko za rampou a ďalšie drobnosti ako detské postieľky alebo detské stoličky, ktoré považujeme za samozrejmosť. Vedia vám nachystať prekvapenie pre partnera či oslávenca v štýle romanticky prichystanej izbičky alebo narodeninovej výzdoby, prípadne svadby aj z obradom.

Za obcou Liptovský Ján pokračujte smerom do Jánskej doliny. Na rozcestníku k Wellness hotelu Alexandra odbočte a pokračujte po ceste až kým nedorazíte k Zrubovému domu Raj.
59 €
100 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
59 €
100 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

37
28
52
45
Práve prezerá 38 ľudí