Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Romantický pobyt v Prahe v hoteli Golden Golem*** s bohatými raňajkami, večerou a parkovaním.

55
Popis ponuky

Príďte si oddýchnuť na pokojné miesto na okraji Prahy, odkiaľ sa ľahko dostanete do centra. Vynikajúcu kulisu na dva až tri dni vám poskytne ocenený hotel Golden Golem *** so štýlovo zariadenými izbami s dubovým nábytkom, reštauráciou s vynikajúcou kuchyňou a renomovaným priateľským a reprezentatívnym interiérom.​​​​

Hotel Golden Golem *** sa nachádza v Prahe 8 Březiněves, na mieste bývalej usadlosti a pre hostí je pripravených 12 izieb s 26 lôžkami.

Štýlovo zariadené izby sú vybavené klimatizáciou, dubovým nábytkom vrátane pracovného stola, Wi-Fi a pevným pripojením na internet, trezorom, minibarom, sušičom vlasov a TV / SAT s výberom filmových, športových, dokumentárnych a iných kanálov.

Aby bol váš spánok v hoteli čo najpohodlnejší, osobitná pozornosť je venovaná výberu luxusnej posteľnej bielizne, čo nepochybne prispeje k nerušenému hlbokému spánku.

Zdarma máte v hoteli k dispozícii parkovisko, ktoré sa na noc zatvára.

Hotelová reštaurácia je široko známa nielen svojím reprezentatívnym interiérom s originálnou maľbou z rudolfínskeho obdobia, príjemnou obsluhou, svadobnými hostinami, rautmi a oslavami, ale aj ocenením od Václava Klausa, ktorý si ju vybral na nedeľný obed i rodinnú oslavu.

Na ponúkané druhy špecialít sa môžete pozrieť TU.

Vďaka svojej výhodnej polohe s dobrým prístupom do centra Prahy je hotel ideálnym miestom pre tých, ktorí si chcú vychutnať metropolu, ale vyhnúť sa jej ruchu a odpočinúť si na príjemnom a tichom mieste.

Počas vašich potuliek Prahou odporúčame navštíviť dôležité turistické lokality, medzi ktoré patrí napr. Katedrála sv. Víta, Pražský hrad, Karlov most či Petřín, ale spomeňme aj ostatné:

 • Malostranské námestie
 • Pražské Jezuliatko
 • Ostrov Kampa
 • Kráľovská záhrada
 • Palác Smiřických
 • Staromestské námestie
 • Židovská štvrť (Josefov)
 • Václavské námestie
 • Národné divadlo
 • Novomestská radnica
 • Villa Bertramka atď.

Ak vás láka kultúra, určite si vyberiete z obrovského počtu podujatí - koncertov, divadiel, festivalov, výstav alebo výletov - odporúčame vám pozrieť si aktuálny program TU.

Lákajú vás tajomné alebo neobvyklé miesta? Odporúčame navštíviť veterný mlyn, keltský menhir, bazén pod Barrandovskými terasami alebo najužšiu ulicu v Prahe na Malej strane pri Lužickom seminári. Prechod tam musí riadiť semafor, lebo dvaja ľudia vedľa seba jednoducho neprejdú.

Prejdite sa aj k známym nákupným centrám, ako je Palladium Praha, Nový Smíchov, Staromestské námestie, kde nájdete množstvo známych obchodov s prvotriednym oblečením. V osvetlených uliciach Prahy natrafíte na malé obchody so suvenírmi a drobným tovarom. Päť minút od hotela je nonstop nákupné centrum Tesco Praha 8.

Len kúsok od hotela to máte do pražskej ZOO a botanickej záhrady, do unikátneho Morského sveta na Výstavisku alebo napríklad do Sviečkarne RODAS v Šestajoviciach, ktorá svojimi dielničkami nadchne hlavne deti.

Ako spoznať Prahu za pár dní? Šikovné tipy nájdete TU
31,90 €
71,20 €

Kúpené
13x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
31,90 €
71,20 €

Kúpené
13x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

42
53
34