Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Letný LAST MINUTE v hoteli Zbojnicowka s neobmedzeným wellness a možnosťou kúpania v Terma Bukowina.

45
Popis ponuky

Hotel Zbójnicówka sa nachádza v malebnej obci Bukowina Tatrzańska. Väčšina izieb má výhľad na poľské Tatry. Ak hľadáte skvelý odpočinok a pokoj v kombinácii s návštevou termálnych kúpeľov, ste na správnom mieste. Nádherné izby s ešte krajším výhľadom na Tatry. Jediné zariadenie s takýmto výhľadom v Poľsku.

Poloha hotela je výnimočná, z väčšiny izieb môžete obdivovať majestátne Tatry. Moderné a priestranné hotelové izby sú vybavené LCD TV a prístupom na internet, kúpeľňou so sprchou a sušičom na vlasy. Väčšina izieb má tiež balkón.

Izba štandard

Apartmán

Izba pre 1 osobu

Hotelová reštaurácia stojí za navštívenie. Je známa svojou regionálnou aj modernou kuchyňou z celého sveta.

Hotel má vo svojej ponuke aj hudobný disco bar, ktorý je vybavený veľmi dobrým ozvučením a barom, v ktorom môžete ochutnať rôzne druhy alkoholu z celého sveta. Priamo uprostred klubu sa nachádza tanečný parket.

Po únavnom dni si oddýchnite vo wellness centre, kde sa môžete okúpať v bazéne, alebo si jednoducho ľahnúť na lehátko a vychutnať si krásny výhľad na Tatry.Bazén

Je priestranný, 11 m dlhý a 1,20 m hlboký. K dispozícii je každý deň od 11.00 do 22.00 hod. Teplota sa udržiava okolo 28 stupňov. Nájdete tu aj dve šatne a 28 skriniek.

Vírivka

Vírivka je alternatívou pre plavecký bazén. Teplota vody sa pohybuje okolo 35 stupňov.

Bukowina Tatrzańska je jednou z najvyššie položených dedín v Poľsku (1000 metrov nad morom) s veľkým množstvom lyžiarskych vlekov a termálnych kúpeľov.

Aquaparky a termálna voda

Terma Bukowina sa nachádza len 2 km od hotela. Ide o najväčší poľský komplex geotermálnych bazénov. Kombinuje vlastnosti liečivej vody s vynikajúcou infraštruktúrou bazéna, preto je to miesto, kde môžete relaxovať a tráviť čas s rodinou alebo priateľmi.

Terma Bania - nachádza sa 8 km od hotela

Moderný SPA komplex Terma Bania s 3 zónami: Relax, Fun zóna a Saunárium s rozlohou 1000 m².

Goracy Potok - sa nachádza 10 km od hotela

V komplexe nájdete niekoľko bazénov, z ktorých si každý nájde niečo pre seba. K tomu fontány, vodotrysky, vodné masáže či gejzíry. Deti si to v aquaparku maximálne užijú, je pre nich pripravených množstvo atrakcií.

Morskie Oko a Dolina 5 poľských plies - východiskový bod je od Lysej Poľany, z Palenica Białczańska - 12 km od hotela. Morskie Oko je najväčšie pleso v Tatrách a určite by ste nemali vynechať jeho návštevu.

Zakopane - 15 km

Nezabudnite navštíviť aj známe mestečko Zakopane. Regionálne pohostinstvá a reštaurácie, ktorých je tu veľmi veľa, umožnia ochutnať každému návštevníkovi goralské špeciality.
149 €
270 €

Vyprší
23.2.2019
Kúpené
196x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
149 €
270 €

Vyprší
23.2.2019
Kúpené
196x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

49
37
45
Práve prezerá 118 ľudí
51
Práve prezerá 40 ľudí