Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Jar v hoteli Zbojnicowka s neobmedzeným wellness a možnosťou kúpania v Terma Bukowina.

45
Popis ponuky

Hotel Zbójnicówka sa nachádza v malebnej obci Bukowina Tatrzańska. Väčšina izieb má výhľad na poľské Tatry. Ak hľadáte skvelý odpočinok a pokoj v kombinácii s návštevou termálnych kúpeľov, ste na správnom mieste. Nádherné izby s ešte krajším výhľadom na Tatry. Jediné zariadenie s takýmto výhľadom v Poľsku.

Poloha hotela je výnimočná, z väčšiny izieb môžete obdivovať majestátne Tatry. Moderné a priestranné hotelové izby sú vybavené LCD TV a prístupom na internet, kúpeľňou so sprchou a sušičom na vlasy. Väčšina izieb má tiež balkón.

Izba štandard

Apartmán

Izba pre 1 osobu

Hotelová reštaurácia stojí za navštívenie. Je známa svojou regionálnou aj modernou kuchyňou z celého sveta.

Hotel má vo svojej ponuke aj hudobný disco bar, ktorý je vybavený veľmi dobrým ozvučením a barom, v ktorom môžete ochutnať rôzne druhy alkoholu z celého sveta. Priamo uprostred klubu sa nachádza tanečný parket.

Po únavnom dni si oddýchnite vo wellness centre, kde sa môžete okúpať v bazéne, alebo si jednoducho ľahnúť na lehátko a vychutnať si krásny výhľad na Tatry.Bazén

Je priestranný, 11 m dlhý a 1,20 m hlboký. K dispozícii je každý deň od 11.00 do 22.00 hod. Teplota sa udržiava okolo 28 stupňov. Nájdete tu aj dve šatne a 28 skriniek.

Vírivka

Vírivka je alternatívou pre plavecký bazén. Teplota vody sa pohybuje okolo 35 stupňov.

Bukowina Tatrzańska je jednou z najvyššie položených dedín v Poľsku (1000 metrov nad morom) s veľkým množstvom lyžiarskych vlekov a termálnych kúpeľov.

Aquaparky a termálna voda

Terma Bukowina sa nachádza len 2 km od hotela. Ide o najväčší poľský komplex geotermálnych bazénov. Kombinuje vlastnosti liečivej vody s vynikajúcou infraštruktúrou bazéna, preto je to miesto, kde môžete relaxovať a tráviť čas s rodinou alebo priateľmi.

Terma Bania - nachádza sa 8 km od hotela

Moderný SPA komplex Terma Bania s 3 zónami: Relax, Fun zóna a Saunárium s rozlohou 1000 m².

Goracy Potok - sa nachádza 10 km od hotela

V komplexe nájdete niekoľko bazénov, z ktorých si každý nájde niečo pre seba. K tomu fontány, vodotrysky, vodné masáže či gejzíry. Deti si to v aquaparku maximálne užijú, je pre nich pripravených množstvo atrakcií.

Morskie Oko a Dolina 5 poľských plies - východiskový bod je od Lysej Poľany, z Palenica Białczańska - 12 km od hotela. Morskie Oko je najväčšie pleso v Tatrách a určite by ste nemali vynechať jeho návštevu.

Zakopane - 15 km

Nezabudnite navštíviť aj známe mestečko Zakopane. Regionálne pohostinstvá a reštaurácie, ktorých je tu veľmi veľa, umožnia ochutnať každému návštevníkovi goralské špeciality.
149 €
270 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
149 €
270 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

46
13
42
49