Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pobyt s kúpaním, saunovaním a stravou v pokojnej časti Budapešti vo Wellness Hoteli Rubin****.

30
Popis ponuky

Wellness Hotel Rubin**** nájdete v pokojnej, zelenej časti Budapešti, na úpätí vrchu Sashegy. Centrum je vzdialené okolo 3 km a pohodlne sa doň za 30 min. dostanete mestskou hromadnou dopravou. Okolie je popretkávané obchodíkmi, v blízkosti je aj vlaková stanica. Najbližšia zastávka MHD je vzdialená len 100 m od hotela. Ľahko sa sem dostanete aj po diaľnici M1 smerom do Viedne.

Hotel prešiel v roku 2007 rekonštrukciou a 81-izbové zariadenie ponúka v súčasnosti množstvo možností na relax, trávenie voľného času, ale je vhodné aj na ubytovanie počas pracovných ciest.

Každá z izieb je klimatizovaná a má vlastnú kúpeľňu s vaňou a fénom. Ďalšie vybavenie: minibar, sejf, kúrenie, telefón, rádio, satelitná/káblová TV, Wi-Fi. Tešiť sa môžete aj na terasu alebo balkón.

V cene máte podľa zvoleného typu pobytu zahrnuté raňajky alebo polpenziu pre dve osoby.

Po náročnom dni môžu hostia využiť wellness centrum. Nájdete tu vnútorný bazén, vírivku, sauny a objednať si môžete aj masáž. Samozrejmosťou je posilňovňa.

V teplejších obdobiach si výborne oddýchnete v hotelovej záhrade. Ak máte chuť, usporiadajte grilovačku, zahrajte si squash či bowling.

Nádherná európska metropola Budapešť len pár kilometrov od slovenských hraníc by nemala chýbať v žiadnom fotoalbume. Pozrite si neogotickú budovu Parlamentu, Baziliku sv. Štefana či najväčšie Tropicarium v strednej Európe s mississipskými aligátormi či žraločím akváriom. Mesto Budapešť je uvedené ako jedno z najkrajších svetových miest na zozname svetového dedičstva UNESCO.

Budapešť je známa aj ako "mesto kúpeľov". V Budapešti je viac termálnych prameňov ako v ktoromkoľvek inom hlavnom meste sveta. Je ich tam spolu 118 a vyprodukujú viac ako 70 miliónov litrov termálnej vody denne. Teplota vody sa pohybuje medzi 21 až 78 °C. V súčasnej dobe existuje 15 verejných termálnych kúpeľov v Budapešti.

Bazilika sv. Štefana - najväčší katolícky kostol v Budapešti, najvýznamnejšia maďarská katolícka pamiatka.

Námestie hrdinov - momumentalne námestie na konci Andrássyho triedy.

Budapeštianska Štátna opera - novorenesančná budova je skvostom architektúry v Budapešti. Má bohatú vnútornú výzdobou, ktorá odráža jej eleganciu a krásu.

Budínsky hrad - je historický zámok a komplex budov z obdobia uhorských kráľov v Budapešti.

Ako postupovať pri registrácii:
  • Na ľavej strane obrázka je zobrazenie stránky, ktorá sa vám otvorí po kliknutí na: http://reservation.hotelvoucheronline.com
  • Vyberiete želaný hotel a v dolnej časti stránky vyplníte svoje kontaktné údaje
  • Do ružovou farbou vyznačeného políčka vpíšete naraz číslo kupónu, heslo kupónu. Číslo a heslo kupónu vám prišli po dokončení objednávky na ZľavaDňa.sk.
  • Zaškrtnete políčko "OK, I understand", čím súhlasíte s oboznámením, že nejde o automatickú rezerváciu. Akonáhle bude rezervácia akceptovaná, dostanete potvrdenie samostatným e-mailom.
  • Kliknutím na tlačidlo "SUBMIT" odošlete svoju požiadavku na rezerváciu

69 €
99 €

Vyprší
22.4.2019
Kúpené
11x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
69 €
99 €

Vyprší
22.4.2019
Kúpené
11x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

37
52
30
52