Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pobyt s kúpaním, saunovaním a stravou v pokojnej časti Budapešti vo Wellness Hoteli Rubin****.

30
Popis ponuky

Wellness Hotel Rubin**** nájdete v pokojnej, zelenej časti Budapešti, na úpätí vrchu Sashegy. Centrum je vzdialené okolo 3 km a pohodlne sa doň za 30 min. dostanete mestskou hromadnou dopravou. Okolie je popretkávané obchodíkmi, v blízkosti je aj vlaková stanica. Najbližšia zastávka MHD je vzdialená len 100 m od hotela. Ľahko sa sem dostanete aj po diaľnici M1 smerom do Viedne.

Hotel prešiel v roku 2007 rekonštrukciou a 81-izbové zariadenie ponúka v súčasnosti množstvo možností na relax, trávenie voľného času, ale je vhodné aj na ubytovanie počas pracovných ciest.

Každá z izieb je klimatizovaná a má vlastnú kúpeľňu s vaňou a fénom. Ďalšie vybavenie: minibar, sejf, kúrenie, telefón, rádio, satelitná/káblová TV, Wi-Fi. Tešiť sa môžete aj na terasu alebo balkón.

V cene máte podľa zvoleného typu pobytu zahrnuté raňajky alebo polpenziu pre dve osoby.

Po náročnom dni môžu hostia využiť wellness centrum. Nájdete tu vnútorný bazén, vírivku, sauny a objednať si môžete aj masáž. Samozrejmosťou je posilňovňa.

V teplejších obdobiach si výborne oddýchnete v hotelovej záhrade. Ak máte chuť, usporiadajte grilovačku, zahrajte si squash či bowling.

Nádherná európska metropola Budapešť len pár kilometrov od slovenských hraníc by nemala chýbať v žiadnom fotoalbume. Pozrite si neogotickú budovu Parlamentu, Baziliku sv. Štefana či najväčšie Tropicarium v strednej Európe s mississipskými aligátormi či žraločím akváriom. Mesto Budapešť je uvedené ako jedno z najkrajších svetových miest na zozname svetového dedičstva UNESCO.

Budapešť je známa aj ako "mesto kúpeľov". V Budapešti je viac termálnych prameňov ako v ktoromkoľvek inom hlavnom meste sveta. Je ich tam spolu 118 a vyprodukujú viac ako 70 miliónov litrov termálnej vody denne. Teplota vody sa pohybuje medzi 21 až 78 °C. V súčasnej dobe existuje 15 verejných termálnych kúpeľov v Budapešti.

Bazilika sv. Štefana - najväčší katolícky kostol v Budapešti, najvýznamnejšia maďarská katolícka pamiatka.

Námestie hrdinov - momumentalne námestie na konci Andrássyho triedy.

Budapeštianska Štátna opera - novorenesančná budova je skvostom architektúry v Budapešti. Má bohatú vnútornú výzdobou, ktorá odráža jej eleganciu a krásu.

Budínsky hrad - je historický zámok a komplex budov z obdobia uhorských kráľov v Budapešti.

Ako postupovať pri registrácii:
  • Na ľavej strane obrázka je zobrazenie stránky, ktorá sa vám otvorí po kliknutí na: http://reservation.hotelvoucheronline.com
  • Vyberiete želaný hotel a v dolnej časti stránky vyplníte svoje kontaktné údaje
  • Do ružovou farbou vyznačeného políčka vpíšete naraz číslo kupónu, heslo kupónu. Číslo a heslo kupónu vám prišli po dokončení objednávky na ZľavaDňa.sk.
  • Zaškrtnete políčko "OK, I understand", čím súhlasíte s oboznámením, že nejde o automatickú rezerváciu. Akonáhle bude rezervácia akceptovaná, dostanete potvrdenie samostatným e-mailom.
  • Kliknutím na tlačidlo "SUBMIT" odošlete svoju požiadavku na rezerváciu

69 €
99 €

Vyprší
22.8.2019
Kúpené
16x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
69 €
99 €

Vyprší
22.8.2019
Kúpené
16x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

30
33
29
Práve prezerá 121 ľudí
26
Práve prezerá 225 ľudí