Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Doprajte si chvíľku len pre seba! Vyhladzovacia masáž tváre a dekoltu kyselinou hyalurónovou.

59
Popis ponuky

Krásna pleť a mladistvý vzhľad je snom väčšiny z nás. Čo preto môžete spraviť? Zmena životného štýlu - viac spánku, menej stresu, lepšie stravovacie návyky, pitný režim, žiadne cigarety a obmedzenie alkoholu, používanie prípravkov s ochranným faktorom proti UV žiareniu – to je iba zlomok toho, čo môžete pre svoju pleť spraviť. Vhodné kozmetické prípravky podľa typu pleti a veľa pohybu na čerstvom vzduchu by mali byť taktiež samozrejmosťou. Prevencia teda je možná. Čo však robiť keď sa vrásky predsa len dostavia? Vyhladenie vrások alebo ich zjemnenie je možné mnohými spôsobmi.

Beauty center Lumines svojim klientom ponúka viacero efektívnych spôsobov odstránenia vrások pomocou neinvazívnych technológií. Jednou z nich je vyhladzovacia masáž tváre a dekoltu kyselinou hyalurónovou.

Lumines je moderné pánske a dámske beauty centrum v bratislavskom Ružinove. Luxusné priestory, profesionálny personál, absolútna diskrétnosť a cenová dostupnosť sú ich najväčšími tromfami. Tiež chápu, že klienti sú často pracovne a časovo vyťažení. Preto sa im snažia harmonogram ošetrení maximálne prispôsobiť a flexibilne reagovať na ich požiadavky.

Navyše každý z klientov automaticky získava vlastný online zákaznícky profil, kde má okamžite k dispozícii informácie o svojich absolvovaných aj plánovaných ošetreniach, fotografie pred a po ošetrení, aktuálne informácie o zľavách, novinkách a mnoho ďalšieho.
23,90 €
59 €

Kúpené
37x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
23,90 €
59 €

Kúpené
37x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

51
73
53
38