Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Zľavové poukážky na jedinečné BUBO zájazdy - prišiel čas splniť si cestovateľské sny!

CK BUBO
0 / 5
51
Popis ponuky

Vyrazte do sveta s BUBO! Vedomosti, prakticky nekonečná ponuka a dlhé roky skúseností sú zárukou vašej spokojnosti. Zažite neuveriteľné, uviďte nevídané a staňte sa lovcami zážitkov!

BUBO je najväčšia slovenská cestovná kancelária v oblasti poznávacích zájazdov. Realizuje jednoznačne najviac poznávacích, aktívnych zájazdov zo všetkých cestovných kancelárií na Slovensku aj v Čechách. Sila a skúsenosti najväčšej cestovnej kancelárie so zájazdmi do 190 krajín sveta k vašim službám. Od pólu k pólu už 26 rokov.

Keď cestujete s BUBO, máte istotu, že zažijete autentické kúty sveta plné úžasných ľudí a zážitkov, o akých ste dosiaľ len snívali. Pritom to vôbec nemusí byť o tom, že sa kvôli ceste ďaleko od civilizácie vzdáte komfortu a pohody, na aké ste zvyknutí.

BUBO venuje významné množstvo energie do prieskumu nových destinácii a vzdelávania sprievodcov v BCA (BUBO cestovateľskej akadémii). Práve prieskum a neustále vzdelávanie považuje za dôležitý faktor, ktorým sa odlišuje od ostatných agentúr.
99 €
200 €

Kúpené
3x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
99 €
200 €

Kúpené
3x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť