Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Dovolenka na Južnej Morave v "Porčově mlýně" s polpenziou a vstupom do bazéna.

34
Popis ponuky

Ovečky a kozy pri mlyne

Prejdite sa vo veľkej ohrade a pohlaďte si táto jedinečná zvieratá. Je dokázané, že chvíľa strávená so zvieratami znižuje nielen úzkosť a stres každodenného života, ale aj krvný tlak, srdcový tep a dokonca aj hladinu cholesterolu. Ak ste z mesta, príroda vám skrátka urobí dobre. Mlynár Porčova mlynu v Býkovice Vám určite povie viac ...

Moravský kras – podhorí Českomoravské vrchoviny

Moravský kras s hlbokými lesmi, ktoré nabáda k prechádzkam, k hubárčeniu a výletom po značených chodníkoch pešo alebo na horských bicykloch. Patrí medzi najvýznamnejšie krasové oblasti v strednej Európe. Na celom území je známych viac ako 1100 jaskýň, z ktorých najväčší 4 sú prístupné verejnosti. "Punkevní jeskyně, Kateřinská jeskyně, Balcarka a Sloupsko-šošůvské jeskyně."

Priepasť Macocha (25 minút autom)

Priepasť Macocha je viac ako 138 metrov hlboká a je najväčšou priepasťou svojho druhu v Českej republike a aj v strednej Európe. Možnosť prehliadok, plavenie zatopenou Punkevní jaskýň na lodiach. Je to najdlhšia jaskynný systém v SR - 35 kilometrov.

 • Rozhľadňa Kozárov (10 minút autom) Rozhľadňa s vyhliadkovou terasou vo výške 24 m, výhľady na Jeseníky, Pálavské vrchy, Moravský kras - podhorí Českomoravskej vrchoviny.
 • Arborétum Borotín (30 minút autom) Nesmieme zabudnúť na Arboretum Borotín na Boskovický, bolo založené už v roku 1918, v súčasnej dobe je takmer hotová jeho rekonštrukcia. K videniu sú tu ukážky rodinných záhradiek, bonsaje, rôzne zaujímavé dreviny, bylinkový expozícia, japonská, čínska, anglická a holandská záhrada.
 • Veľký a Malý Chlum (10 minút autom)
 • Blaničtí rytieri (15 minút autom)
 • Najväčš socha Masaryka (15 minút autom)
 • Zámok Lysice (3 km) Lysice, barokový zámok, národná kultúrna pamiatka, s prekrásnou vyhlásenou záhradou a kolonádou s krytým ochozom. Novo zrekonštruovaná oranžéria (špeciálny skleník pre tropické rastliny) a unikátny fíkovňa. V interiéroch sa nachádza zbierka českého skla, porcelánu, súbory orientálnych umeleckých predmetov, cenná zbierka zbraní, obrazov, .... Ideálne miesto pre svadobný obrad na zámku (svadba na zámku). Reštaurácia U Tri volov Býkovice sa nachádza 3km od zámku.
 • Zámok Boskovice (15 minút autom) Boskovický empírový zámok, zapísaný v zozname kultúrnych pamiatok a jeho terajší vlastníci sú pôvodní majitelia. A práve oni organizujú v areáli zámku Svatohubertský slávnosti s bohatým programom a ďalšie zaujímavé akcie.
 • Hrad Boskovice (15 minút autom) Romantická veľmi zachovalá zrúcanina goticko-renesančného boskovického hradu, ktorého história siaha až do 13.storočia.
 • Zámok Letovice (20 minút autom) Ďalšie zámok, Letovice, je od roku 2004 v súkromnom vlastníctve a stále prebiehajú rekonštrukcie. Na nádvorí sa pravidelne konajú burzy starožitností a remeselné jarmoky. Letovický prírodne krajinársky park v anglickom štýle patrí k najcennejším prírodným pamiatkam okresu Blansko a je celoročne prístupný.
 • Zámok Kunštát s parkom (10 minút autom)
 • Zámek Rajec na Svitavou (15 minút autom)
 • Westernové mestečko Boskovice (15 minút autom) Zábavné centrum, kone, pištole, scénky z divokého západu, lanové centrum. Exkluzívne prehliadka Strateného sveta - dinosaury a ďalšie.
 • Hodonín u Kunštátu (15 minút autom) Lyžiarsky vlek 629 m n.m., dĺžka zjazdovky 500m, 1 poma, večerné lyžovanie, požičovňa vybavenia, ...
 • Olešnice na Morave (20 minút autom) Lyžiarsky vlek 629 m n.m., dĺžka zjazdovky 500m, kotva aj poma, večerné lyžovanie, požičovňa vybavenia, ...

134 €
202 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
134 €
202 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

42
Práve prezerá 37 ľudí
47
45
44