Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Dovolenka v blízkosti lesa s ideálnou polohou na turistiku v hoteli Junior Piatrová** s polpenziou.

20
Popis ponuky

V teplejších mesiacoch sú veľmi dobré možnosti turistiky, cykloturistiky, horolezectva, návštevy aquaparku v Turčianskych Tepliciach, kúpalisko vo Vrútkach, vodopády v Šútove, rafting na váhu, skanzen, hrad Strečno, Oravská podzámok, zámok v Bojniciach či iné kultúrne a historické pamiatky v okolí mesta Martin.

Národný park Malá Fatra a Chránená krajinná oblasť Veľká Fatra ponúkajú návštevníkom 50 náučných turistických chodníkov v celkovej dĺžke 460 km. Najnavštevovanejšími sú prekrásne doliny Blatnická, Gaderská, Kantorská, Jasenská, Necpalská ako aj turistické chodníky Kľačianskej Magury a Šútovský vodopád.

Jazda na koni

V blízkom okolí hotela (Martin-Záturčie, Turčiansky Michal, Dolný Kalník, Valentová) sa nachádzajú ranče, gazdovstvá a jazdecké školy, ktoré poskytujú návštevníkom širokú škálu jazdeckých služieb.

V meste Martin, vzdialenom od hotela 10 min. cesty autom, si na svoje prídu milovníci kultúry, histórie a architektúry. Medzi tie najznámejšie pamiatky patria: Múzeum slovenskej dediny, Slovenské národné múzeum, Matica slovenská, Národný cintorín, hrad Strečno, Znievsky hrad, Blatnícky hrad, Budatínsky zámok, Lietavský hrad a mnohé iné.
55 €
69 €

Vyprší
17.6.2019
Kúpené
1x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
55 €
69 €

Vyprší
17.6.2019
Kúpené
1x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

37
Práve prezerá 40 ľudí
28
37
46
Práve prezerá 43 ľudí