Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Južná Morava v modernom penzióne Čičina s fľašou vína ako darček a možnosťou degustácie.

14
Popis ponuky

Rozhľadňa Mikulčice

Rozhľadňa Mikulčice je vo vzdušnej vzdialenosti 8 km od obce Tvrdonice. Vyhliadková veža Mikulčice je súčasťou slovanského hradiska v Mikulčiciach a bola otvorená v roku 2015 spolu s novým návštevníckym centrom. Železná rozhľadňa je vysoká 30 m a na vyhliadkovú plošinu vedie 155 schodov.

Zámok Břeclav

Zámok Břeclav stojí na mieste hradu medzi ramenami Dyje, neďaleko mestského centra rovnomenného mesta. Pravdepodobne už na začiatku 11. storočia tu stávalo hradisko a potom drevený hrad.

ZOO Hodonín

ZOO Hodonín je vo vzdušnej vzdialenosti 14 km od obce Tvrdonice. ZOO Hodonín je jedna z najmladších zoologických záhrad v Českej republike a oceňovaná je predovšetkým vďaka svojmu prírodnému rázu v krásnom prostredí lužného lesa. Chová sa tu približne 173 druhov zvierat, medzi ktoré patrí exotické vtáctvo, primáty a teráriá plná rozličných zvieratiek. Pôvabný je pavilónik pre plameniaky.

Zámok Valtice

Barokový zámok Valtice sa nachádza v moravskom meste Valtice v okrese Břeclav. Od roku 1995 je chránený ako národná kultúrna pamiatka ČR a v roku 1996 bol zapísaný v rámci Lednicko-valtického areálu na Zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO.

Zámok Lednice

Zámok Lednice sa nachádza v obci Lednice na pravom brehu Dyje, približne 12 km východne od Mikulova, v Juhomoravskom kraji. Zámok s rozľahlou záhradou patrí medzi najkrajšie komplexy v Českej republike.

Sútok riek Moravy a Dyje

Sútok riek Morava a Dyje je magické miesto uprostred Lanžhotského pralesa, nachádzajúce sa v najjužnejšom cípe a v tesnej blízkosti hranice so Slovenskom a Rakúskom. Rieky tu od čias Rakúsko-Uhorska tvoria hranicu. Na niektorých miestach vykukujú zvyšky signálnej steny, ktorá bola železnou oponou medzi vtedajším Československom a Rakúskom. Dnes na vás dýcha nádherná lesná krajina, ktorá je vstupným koridorom na Podlužie. Voňavé lúky sa snúbia s listnatými lesmi. Na lúkach stoja monumentálny duby s hniezdami dravcov a bocianov. Lesy sú plné čierne a danielej zveri. Skryté v korunách stromov hniezdia orly. Pre niektorých zabudnutý kraj, pre iných cieľ výletu.
108 €
125 €

Vyprší
22.7.2019
Kúpené
2x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
108 €
125 €

Vyprší
22.7.2019
Kúpené
2x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

16
Práve prezerá 42 ľudí
22
Práve prezerá 44 ľudí
35
26
Práve prezerá 42 ľudí