Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Tanečné kurzy pre deti aj dospelých podľa zvoleného variantu v Sunflowerstudio.

50
Popis ponuky

Základný tanečný kurzy pre dospelých je určený začiatočníkom, pokročilejším a predovšetkým ľuďom, ktorí majú radi pohyb, tanec, radi skúšajú niečo nové, chcú sa zabaviť a stráviť príjemne svoj voľný čas v dvojici alebo kolektíve ľudí, ako ste vy.

Začiatočníci sa naučia jednotlivé tanečné kroky, pokročilejší si s name môžu zopakovať to, čo už vedia.

Na základnom tanečnom kurze sa naučíte hlavne všeobecne využiteľné tance, ktoré využijete na zábavách či plesoch. Okrem príjemnej tanečnej zábavy si povieme pár slov o oblečení a etikete tanca, ktorá je nevyhnutnou súčasťou pre aktívny spoločenský život a spoločenské podujatia (plesy, firemné akcie, rodinné akcie, promócie, stužkové).

Rozsah: 8 x 75 min.

Tance: waltz, tango, valčík, quickstep, samba, cha-cha, rumba, jive + etiketa tanca a oblečenia

Rozvoj pohybových schopností a fyzický rozvoj dieťaťa sú jednou zo základných foriem telovýchovných činností už v materskej škole. Pohybová aktivita je nevyhnutný predpoklad pre zdravý vývoj detí a je nielen skvelým prostriedok ako podporiť ich zdravie, ale je to vhodný začiatok ich športovej kariéry. Cieľom je rozvíjať pohybové schopnosti detí primerane ich veku a vytvoriť trvalý záujem o športové aktivity.

Tréningy všeobecnej pohybovej prípravy budú spočívať v pohybovej a tanečnej výchove. Súčasťou pohybovej výchovy budú športové hry, pohybové hry s využitím prvkov z atletiky, gymnastiky, cvičenia na flexibilitu pohybov, posilňovania hlbokého stabilizačného systému, zlepšenia koordinácie celého tela, rovnováhy a aeróbnej kapacity. V priebehu tanečnej výchovy naučíme deti vnímať rytmus, zvládnuť jednoduché pohyby i tanečné kroky, ktoré následne budeme spájať do hudby, ktorá je deťom blízka. Snahou je spojiť hravú časť s tancom. Tanečná a pohybová príprava je vhodná pre všetky tanečné štýly, ako aj pre každú pohybovú aktivitu.

Vytvoríme prepojenie s modernými cvičeniami ako sú ZUMBA, FLOWIN KIDS, FLOWIN DANCE,..

Cvičenie prebieha v dvoch vekových skupinách, aby nám spoločná aktivita išla jednoduchšie, mohli sme sa lepšie zamerať na potreby mladšej i staršej vekovej kategórie, aby sa mohli deti navzájom motivovať, napodobňovať a socializovať. Našim cieľom je vypestovanie správnych pohybových návykov detí pre všetky typy športu, budovať pozitívny vzťah k športu, rozvinúť všeobecný rozvoj a komplexnú športovú prípravu.

Všetky aktivity prebiehajú veselou a hravou formou, aby boli pre vaše deti zábavné a motivačné.

Sunflowerstudio sa zameriava na všetky druhy pohybových cvičení so zámerom rehabilitácie, regenerácie, úpravy svalstva a postavy, zvýšeniu osobnej kondície, a to formou cvičení, ktoré dlhodobo vykazujú vo svete výsledky. To všetko za pomoci milých inštruktorov a v príjemnom prostredí.
25 €
50 €

Kúpené
8x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
25 €
50 €

Kúpené
8x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

67
14
22