Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Praktické a moderné ubytovanie vo Viedni s výbornou polohou a dvoma deťmi do 17 rokov zdarma.

27
Popis ponuky

Historické centrum s množstvom pamätihodností je z hotela a&o Wien Stadthalle ľahko dostupné v priebehu niekoľkých minút vďaka dobrému spojeniu. Hotel leží len 900 metrov alebo jednu stanicu metrom od vlakovej stanice Westbahnhof. Centrálna poloha je ideálna hlavne pre tých, ktorí cestujú autom alebo vlakom.

Rustikálna klenutá pivnica sa svojím historickým šarmom postará o príjemnú atmosféru. Tomu, kto chce aktívne objavovať Viedeň, ponúka hotel vlastnú požičovňu bicyklov. Pre cestujúcich autom sú k dispozícii parkovacie priestory.

Hotel a&o Wien Stadthalle má moderné a priestranné izby v rôznych kategóriách. Hostia si obľúbili útulnú lobby s knižnicou a čitateľským kútikom. Malá záhrada s lavičkami a slnečníkmi je v lete ideálnym miestom na chvíľku relaxu.

V cene pobytu máte zahrnuté raňajky formou bufetových stolov.

Svojou ideálnou polohou v blízkosti paláca Belvedere je hotel a&o Wien Hauptbahnhof výborným miestom na vzrušujúcu prehliadku mesta. Nachádza sa iba 100 metrov od hlavnej vlakovej stanice. Historické centrum mesta s početnými pamätihodnosťami je preto ľahko dostupné v priebehu niekoľkých minút.

Vďaka svojej centrálnej polohe je hotel ideálny pre tých, ktorí prídu autom alebo vlakom. Budete priamo v centre diania a pritom si vychutnáte všetky výhody nového hotela, ako sú priestranné a moderné izby či impozantný skybar na streche domu, z ktorého je nádherný výhľad na Viedeň.

Hotel a&o Wien Hauptbahnhof ponúka moderne zariadené izby v rôznych kategóriách: priestranné jednolôžkové, dvojlôžkové a rodinné izby, ako aj praktické izby so 4 alebo 6 lôžkami.

V cene pobytu máte zahrnuté raňajky formou bufetových stolov.

Schönnbrunn, botanická záhrada a ZOO

Bývalé letné sídlo Habsburgovcov. Zámok obklopuje rozsiahly udržiavaný park, kde je v súčasnosti možné navštíviť jednu z najstarších zoologických záhrad na svete, Gloriettu, záhrady, detské ihrisko, labyrinty, skleníky či botanickú záhradu.

Museumsquartier a Museumplatz

Museumsquartier je rozsiahla štvrť v historickom centre Viedne. Na tomto mieste sa nachádzajú veľké múzeá, ktorých návšteva zaberie hodiny. Museumquartier sa nachádza na ploche 60 000 m2 a patrí medzi 10 najväčších kultúrnych areálov na svete.

Dóm sv. Štefana

Symbol Viedne aj celého Rakúska, dominanta mesta a orientačný bod starého mesta. To je Stephansdom, Dóm svätého Štefana vo Viedni. Dóm sv. Štefana je naozaj impozantná stavba - s výškou 136 metrov, dĺžkou 107 metrov a šírkou 40 metrov vám určite má čo ponúknuť na pozeranie. Buď si vyšliapete 343 schodov na vrchol veže s úžasným výhľadom na celé mesto, alebo sa len poprechádzate v interiéri – Stephansdom je naozajstný zážitok.

Wiener Staatsoper

V tejto nádhernej historickej budove sa aktuálne koná každý rok udalosť roka - Opernbal. Viedenská štátna opera je preslávená po celom svete, pričom patrí medzi najvýznamnejšie operné scény na svete. Zákulisie opery je dostupné aj turistom.

Hofburg

Nachádza sa v juhozápadnej časti mesta. Jeho najnovšie postavená a najokázalejšia časť je Neue Burg. Múzeum Sissy a Národná knižnica sú súčasťou Hofburgu.

Kaisergrunt

Kaisergrunt (Cisárska hrobka) je miesto, kde to priam dýcha históriou. Kaisergrunt sa nachádza pod Kupizinerkirche a sú to pochovaní členovia panovníckeho rodu. Okrem iných je tu pochovaná aj napríklad Mária Terézia, František Lotrinský a aj František Jozef I.

Prater

Zábavný park je ideálnym miestom pre milovníkov adrenalínu a kolotočov.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ako postupovať pri registrácii:


  • Na ľavej strane obrázka je zobrazenie stránky, ktorá sa vám otvorí po kliknutí na http://register-zlavadna.hotelvoucheronline.com  • Do prvého okna zhora vyplníte číslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na ZlavaDna.sk (z políčka vyznačeného ružovou na spodku pravej strany obrázka)  • Do druhého okna zhora vyplníte heslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na ZlavaDna.sk (z políčka vyznačeného modrou na spodku pravej strany obrázka)  • Následne vyplníte svoje kontaktné údaje  • Do predposledného políčka napíšte názov portálu, na ktorom ste daný pobyt kúpili, čiže: ZLAVADNA.SK  • Do posledného políčka uveďte názov hotela a počet nocí, podľa toho aký pobyt ste si zakúpili.  • Napokon zadajte bezpečnostný kód do políčka v spodnej časti stránky a potvrďte rezerváciu kliknutím na slovo Send (v červenom rámiku úplne dole)


69 €
95 €

Kúpené
3x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
69 €
95 €

Kúpené
3x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

23
40
34
Práve prezerá 118 ľudí
53
Práve prezerá 47 ľudí