Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Bohatý pobytový balíček s kúpaním, procedúrami a polpenziou vo Vyšných Ružbachoch.

Popis ponuky

Komplex penziónov San André I. a II. je situovaný v oblasti Zamaguria, v obci Vyšné Ružbachy, neďaleko Kúpeľov Vyšné Ružbachy a lyžiarskeho strediska Skipark Vyšné Ružbachy. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi, skupiny priateľov i firemné partie.

Lokalita poskytuje mnoho možností ako zmysluplne využiť voľný čas. Okrem kúpeľných procedúr a lyžovačky v zime sa tu možno venovať turistike (v okolí je množstvo značených turistických chodníkov), kúpaniu v unikátnom prírodnom travertínovom kráteri a pre umeniachtivých návštevníkov je tu sochárske sympózium pod holým nebom.

Blízko je Chodník korunami stromov v Bachledke aj pôvabný Ľubovniansky hrad. Dunajec v Pieninách zas láka k splavovaniu na pltiach.

Penzión*** San André (I.)

Penzión San André (I.) je ideálny pre rodiny s deťmi. Má k dispozícii reštauráciu, bazén s vírivkami a protiprúdmi, saunu ( fínsku a infra ), multifunkčnú športovú halu (tenis, basketbal, volejbal, floorbal atď.), fitness, altánok s možnosťou opekania a grilovania, vonkajšie ihrisko a dva detské kútiky (veľký a pri reštaurácii).

 • 8x dvojposteľová izba
 • 1x jednoposteľová izba
 • Možnosť 13 prístelok
 • Kapacita spolu: 30 miest

Dependance** San André (II.)

Dependance San André (II.) sa nachádza asi 5 minút od penziónu San André I., priamo na svahu Skiparku Vyšné Ružbachy. Je vhodný najmä pre milovníkov prírody a v zimnej sezóne pre lyžiarov. Hostia si môžu vychutnať pohľad na denné aj nočné zjazdovky Skiparku z pohodlia svojej izby.

Priamo v objekte sa nachádza bufet, ktorý je otvorený nielen cez deň, ale v zime aj počas večerného lyžovania.

Stravovanie hostí je zabezpečené v penzióne*** San André (I.) v podobe polpenzie (raňajky a večere) vo forme bufetových stolov. Môžete si vybrať aj pobyt s All inclusive, kde máte okrem polpenzie aj denne neobmedzenú konzumáciu nápojov v Lobby bare v čase 12.00 -21.00 hod. z ponuky nápojového lístka pre túto službu.

Okrem kvalitného ubytovania poskytujú v San Adré aj tieto služby:
 • Reštaurácia s kaviarňou a kvalitnou kávou

 • Bazén vírivkami a protiprúdmi

 • Sauna (infra a fínska)

 • Detský kútik pri reštaurácii

 • Vonkajšie detské ihrisko (domček so šmýkačkou, pieskoviskom a hojdačkami)

 • Altánok s grilom a posedením

 • Vonkajšia terasa s posedením a výhľadom na svah

 • Multifunkčná športová hala s US povrchom (tenis, volejbal, basketbal, floorbal)

 • Fitness

 • Veľký detský kútik pri športovej hale

 • Kongresová miestnosť pre 50-70 osôb

 • Športovo-relaxačná časť haly (stolný futbal, stolný tenis, billiard)

Kúpele Vyšné Ružbachy (960 m)

Vyšné Ružbachy sú známe termálnymi prameňmi, ktoré majú liečebné využitie. V kúpeľoch sa dodnes využíva deväť minerálnych prameňov hydrouhličitanového a vápenatohorečnatého typu.

Ružbašský kráter (850 m)

Kúpele sa preslávili aj svojím termálnym kúpaliskom či chráneným prírodným výtvorom travertínovým jazierkom v tvare krátera (priemer 20 m, termálna voda s teplotou 23 °C). Nájdete tu nielen liečivú vodu a vynikajúce podmienky pre oddychové prechádzky, ale aj krásne sochy, ktoré obklopujú kúpeľný park. Prírodná galéria 104 sôch z travertínu pochádza od umelcov zo štrnástich krajín ako pozostatok medzinárodných sochárskych sympózií, ktoré sa tu konajú už od roku 1964.

Turistika a rekreácia

Oblasť Vyšných Ružbách ocenia hlavne milovníci turistiky a rekreácie v prírode. Spišská Magura a Pieninský národný park na to poskytujú ideálne podmienky.

Splav Dunajca

Najväčšou atrakciou pieninskej turistiky je plavba na typických goralských pltiach. Dunajec vyhĺbil v pohorí Pienin obrovskú úzku a kľukatú tiesňavu dlhú 9 km. Vydajte sa ho zdolať na pltiach a spoznajte kus krásnej prírody v Pieninskom Národnom Parku. Samotná plavba z Červeného Kláštora po ústie Lesnického potoka trvá asi 1 hod. a 45 minút.

Plavbu po Dunajci za akciovú cenu si môžete kúpiť TU.

Ľubovniansky hrad (10 km)

Čiastočne zachovaný a zrekonštruovaný hrad na vápencovom kopci (548 m n. m.) nad ľavým brehom rieky Poprad, dominanta Ľubovnianskej kotliny. V zachovanej časti hradu sa nachádza múzeum, súčasťou ktorého sú: historická expozícia, expozícia dobového nábytku a chladných zbraní a expozícia zoznamujúca návštevníkov so životom a rodokmeňom posledných majiteľov hradu – rodu Zamoyských.

Na hrade je aj výstavná miestnosť, kde sú každoročne výstavy počas sezóny. v podzemí je zachovalá mučiareň.

Chodník korunami stromov (19 km)

Iba 19 km od penziónov San André, v srdci Bachledovej doliny, nájdete nový unikátny Chodník korunami stromov. Len počas prvého víkendu po svojom septembrovom otvorení prilákala vyše 12-tisíc ľudí.

(ilustračné foto)

Na 600 metrov dlhej trase vo výšinách spoznáte prírodu z úplne iného uhla. Z 32-metrovej veže budete mať štíty Belianskych Tatier, Pieniny aj Zamagurie ako na dlani. Počas prechádzky sa taktiež niečo aj naučíte vďaka množstvu informačných tabúľ o miestnej faune a flóre. Vhodné pre všetky vekové skupiny.
99 €
95 €

Kúpené
44x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
99 €
95 €

Kúpené
44x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

49
50
19
27