Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Parašutistický výcvik + odvážny zoskok bez inštruktora z výšky 1200 metrov.

21
Popis ponuky

Búšenie srdca, zrýchlený tep a poriadna dávka adrenalínu. Už dávno ste chceli urobiť niečo, na čo si ktokoľvek netrúfne? Pocit z voľného pádu, sloboda a chvíľkové vznášanie sa v oblakoch. Absolvujte aj vy nezabudnuteľný samostatný zoskok, na ktorý budete spomínať ešte dlho.

Základný parašutistický výcvik, ktorý zahŕňa teoretickú a praktickú pozemnú prípravu, preskúšanie a samostatný zoskok padákom, je presne to, čo hľadáte. Adrenalín, odhodlanie, prekonanie samého seba a krok do prázdna nasledovaný pozvoľným letom k zemi, ukončený eufóriou a okamžitou chuťou skúsiť to znova.

Toto všetko vás čaká na letisku v Malých Bieliciach v tesnom susedstve mesta Partizánske. Ak so sebou vezmete partnera alebo partnerku, ktorí skákať nechcú, môžu počas vášho výcviku stráviť príjemný čas v kúpeľoch Malé Bielice, hneď vedľa letiska.

Počas šiestich vyučovacích hodín sa od inštruktorov dozviete všetko o teórii letu na padáku, spôsobe vykonania zoskoku, riešení prípadných mimoriadnych situácií a spôsobe správneho a bezpečného pristátia.

Skáče sa z lietadla PZL-104 Wilga (s imatrikuláciou OM-SZA) z výšky 1200 metrov. Na zoskoky používame padáky typu KRÍDLO. O vašu bezpečnosť je postarané nielen dôkladným výcvikom, ale aj spôsobom zoskoku, pri ktorom sa padák otvára automaticky. Samotný výskok z lietadla vedie k otvoreniu vášho padáka. To, samozrejme, nie je všetko. K čo najvyššej bezpečnosti prispieva aj používanie bezpečnostného prístroja, ktorý sám aktivuje záložný padák v prípade mimoriadnej situácie.
119 €
150 €

Vyprší
29.5.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
119 €
150 €

Vyprší
29.5.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

64
Práve prezerá 39 ľudí
50