Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Nechirurgický 5D lifting tváre pre viditeľné omladenie a vypnutie pleti.

71
Popis ponuky

Pod názvom 5D Lifting sa ukrýva kompletné ošetrenie tváre, krku a dekoltu, ktoré bojuje s vráskami na troch úrovniach. Kombinuje účinky viacerých omladzujúcich neinvazívnych ošetrení, vďaka čomu pleť zanecháva krásnu a žiarivú. Keďže efektívne pôsobí vo vrchných aj spodných štruktúrach kože, naštartuje tvorbu kolagénu, farebne zjednotí a vyhladí tvár. Ošetrenie tak predstavuje najúčinnejšiu zbraň proti starnúcej pokožke vôbec.

5D lifting kombinuje účinok viacerých ošetrení v jednom – je to najkomplexnejšie a zároveň najúčinnejšie omladzujúce ošetrenie v oblasti neinvazívnej estetickej chirurgie. Skladá sa zo šetrného HydroPeelu®, rádiotermoliftingu, fotorejuvenizácie, oxygenoterapie a fotodynamickej LED terapie, ktorá účinne regeneruje kožné tkanivo. Touto kombináciu je možné dosiahnuť najlepšie výsledky v oblasti neinvazívnej estetickej medicíny a omladzovania tváre, krku a dekoltu.

HydroPeel®

V prvej fáze je pleť ošetrená metódou HydroPeel®, tiež známou ako hydradermabrázia. Je to jedna z najnovších metód starostlivosti o pleť výsledkom ktorej je mladšia, krajšia a zdravšia pleť. Metóda sa teší veľkej obľube predovšetkým v zahraničí ako neinvazívna alternatíva chemického peelingu a podobných bolestivých zákrokov. Funguje na princípe hĺbkového peelingu a vpravovania účinných látok do podkožia pomocou vody.

Rádiotermolifting

Následne je koža prehrievaná pomocou intenzívnheo rádiotremoliftigu. Počas ošetrenia dochádza k prenosu rádiofrekvenčnej energie, ktorá preniká hlboko do pokožky, kde sa mení na energiu tepelnú. Kolagénové vlákna vystavenaé teplu sa zmršťujú a následne vypínajú. Výsledkom je pevná a hladká pleť v okolí okočí, na krku a na celej tvári.

Fotorejuvenizácia

Jednou z hlavných príčin starnutia pokožky je slnečné žiarenie. Aj vďaka nemu na pokožke vznikajú vrásky, fľaky, pigmentové škvrny, rozšírené cievky a pokožka stráca svoju pružnosť a svieži vzhľad. Počas fotorejuvenizácie dochádza k zvráteniu procesov starnutia vďaka kombinovanému účinku najmodernejšieho prístroja s názvom E – Light. Ten v jednom záblesku kombinuje intenzívne pulzné svetlo s bipolárnou rádiofrekvenciou.

Oxygenoterapia s koloidnou platinou

Nasleduje obľúbené ošetrenie známe aj ako kyslíková terapia. Počas terapie je do pokožky bezbolestne vstrekovaný 95 % ionizovaný kyslík. To pomáha zlepšiť mikrocirkuláciu v podkoží a stimuluje tvorbu kolagénových vlákien a elastínu. Pleť vďaka tomu zostáva rozžiarená, hladká a jemné vrásky sa redukujú.

Fotodynamická LED terapia

Na záver je pokožka vystavená svetelných pulzujúcim lúčom LED terapie. Tie stimulujú produkciu kolagénu a elastínu v bunkách a pomáhajú tak zvrátiť proces starnutia. LED terapia pomáha urýchliť hojenie tkaniva, preto je mimoriadne účinná aj na regeneráciu aknóznej pokožky. Výsledkom tohoto kroku ošetrenia je mladistvá a pevnejšia pokožka bez fľakov a kruhov pod očami a s celkovo mladistvejším vzhľadom.

Výsledkom je pevnejšia pleť s výrazným úbytkom vrások a zmiernenie prejavov ochabnutej pleti. K efektu vypnutia dochádza postupne približne po 1 mesiaci od realizácie ošetrení, výsledky sú viditeľné po dobu približne 2 rokov. Po podstúpení ošetrení tohoto typu môže byť pokožka zľahka začervenaná. Začervenanie samovoľne mizne po krátkej dobe.

Premeniť svoju postavu, nájsť mladosť a celkovo sa skrášliť môžete vďaka Beauty centru Lumines. Exce­lentná starostlivosť v kombinácii s vysokou kvalitou a službami je zárukou vašej spokojnosti. Urobte krok vpred na ceste ku krajšiemu a atraktívnejšiemu vzhľadu, navštívte aj vy exkluzívne beauty centrum, ktorého služby využíva aj Viktor Horján, Stanka Pavolová či Mirka Partlová.
49,90 €
170 €

Kúpené
30x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
49,90 €
170 €

Kúpené
30x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

58
78
34
Práve prezerá 36 ľudí
63