Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Wellness rezort ELAND*** s polpenziou a neobmedzeným Vitálnym svetom pre dve osoby.

66
Popis ponuky

Pozývame vás do novovybudovaného wellness rezortu Eland*** v očarujúcom regióne Zamaguria. Nachádza sa v Spišskej Starej Vsi, vzdialenej iba 9 km od Červeného Kláštora. Nádherné prostredie v sebe snúbi neobyčajne krásnu prírodu, historické pamiatky či tradičnú slovenskú ľudovú architektúru. Služby poskytnú dokonalú rovnováhu pôžitkov na tele, ale ja na duši.

Vďaka rekonštrukcii sa hotelu ELAND*** rozšírila ubytovacia kapacita na 34 lôžok s možnosťou až 12 prísteliek.

 • 6x dvojlôžková izba a možnosťou jednej prístelky /2p+1/
 • 7x dvojlôžková izba /2p/ 2x jednolôžková izba 1p/
 • 3x dvojlôžková izba s možnosťou dvoch prísteliek /2p+2/

Bazén

V relaxačnom bazéne s rozmermi 11 x 6 m nechýbajú vodné atrakcie ako whirlpool či vodopád. Po kúpaní si môžete dopriať oddych na krytej terase nad bazénom s barovým sedením a kapacitou 16 miest. Výhľad na okolitú prírodu vám poskytne nezabudnuteľný zážitok a spríjemní váš pobyt v Pieninách.

Otváracie hodiny:

Pondelok - Nedeľa: 8.00 - 21.00 hod.

Vitálny svet

Komplex vodných a parných kúpeľov s kapacitou 15 – 20 osôb. Rozmaznávajte svoje telo aj ducha v lone prírody.

Nájdete tu:

 • Fínska sauna
 • Infra sauna
 • Parná sauna – inhalácia
 • Masážna sauna – vodná smršť – trysky
 • Vodná cesta (teplá a studená voda s ľadopádom)
 • Vodný dážď
 • Box s fínskym vedrom
 • Tapidárium

Otváracie hodiny:

Pondelok - Nedeľa: 17.00 - 21.00 hod.

V cene pobytu máte aj termický či rašelinový zábal (20 min.) a očistu pleti s vyhladzovaním vrások (5-10 min.).

V spolupráci s penziónom Trattoria vám reštaurácia ponúka zdravé a chutné špeciality talianskej kuchyne. Pre návštevníkov penziónu je k dispozícii reštaurácia s kapacitou 18 miest, 10 miestny salónik a kaviareň s kapacitou 28 miest. V letných mesiacoch ponúka terasa kapacitu až 40 miest. Vaše detičky sa potešia detskému kútiku a vy sa zatiaľ môžete zabaviť pri hre biliardu alebo šípiek.

Vychutnajte si dobré jedlo v kolibe s kapacitou 20 miest. Na otočnom grile s dreveným uhlím vám zručný šéfkuchár pripraví špeciality slovenskej a talianskej kuchyne. Vôňa čerstvo upečeného šťavnatého, stredne prepečeného steaka... Pečené zemiaky s omamnou vôňou nakrájaného rozmarínu s kúskom topiaceho sa masla na vrchu... Šťavnatá, chrumkavá a voňavá grilovaná zeleninka...

S plochou 74 m2 ponúka toto fitness centrum výborné podmienky pre sústredenia športovcov.

Otváracie hodiny:

Pondelok - nedeľa: 8.00 - 21.00 hod.

V čase od 8.00 do 20.00 hod. si môžete zahrať tenis v hale s US OPEN povrchom alebo na vonkajšom, antukovom tenisovom kurte.

Výborná poloha penziónu ponúka návštevníkom množstvo možností na športovanie, rekreáciu a turistiku.

Pieninský národný park s Troma Korunami, Spišskou Magurou a Ľubovnianskou vrchovinou, ale aj typické goralské dedinky poskytujú pre vnímavého turistu množstvo krás. Cyklotrasy poskytujú dokonalé podmienky pre cykloturistiku, rybárom sa naskytuje možnosť rybolovu v čistých vodách Dunajca. Ďalšími lovnými tokmi sú Rieka, Lipničanka, Osturniansky potok, ktoré ešte dopĺňajú rybníky v Červenom Kláštore a Spišskej Starej Vsi. Veľká výmera lesov a bohatstvo poľnej zvery v Zamagurí poskytuje možnosti poľovania.

Chodník korunami stromov - Bachledka

V srdci Bachledovej doliny nájdete nový unikátny Chodník korunami stromov. Len počas prvého víkendu po svojom otvorení prilákala vyše 12-tisíc ľudí.

(ilustračné foto)

Na 600 metrov dlhej trase vo výšinách spoznáte prírodu z úplne iného uhla. Z 32-metrovej veže budete mať štíty Belianskych Tatier, Pieniny aj Zamagurie ako na dlani. Počas prechádzky sa taktiež niečo aj naučíte vďaka množstvu informačných tabúľ o miestnej faune a flóre. Vhodné pre všetky vekové skupiny.
119 €
352 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
119 €
352 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
36
Práve prezerá 115 ľudí
56
Práve prezerá 50 ľudí
50