Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Paríž letecky priamo z Bratislavy s ubytovaním a profesionálnym sprievodcom.

13
Popis ponuky

Prečo CK Royal Travel?
  • Viete, akou leteckou spoločnosťou poletíte
  • Viete presne, kedy do Paríža priletíte a kedy z neho odletíte
  • Viete, v ktorom hoteli budete ubytovaní
  • Viete presný program zájazdu
  • Profesionálny sprievodca
  • Niekoľkoročné skúsenosti s organizáciou zájazdov

1. deň:

Odlet v podvečerných hodinách z Bratislavy autokarový transfer do hotela, ubytovanie, krátke stretnutie na recepcii ohľadom ďalšieho programu.

2. deň:

Po raňajkách cesta do Versailles, prehliadka jedného z najkrajších zámkov v Európe a jeho záhrad, ktoré patria k najmonumentálnejším dielam tohto druhu na svete a ktoré neskôr kopírovali v mnohých ďalších krajinách. Jedinečné fontány a hudba v záhradách palácu. Popoludní presun do Paríža na Montmartre, výklad so sprievodcom a voľný program - bazilika Sacre Coeur, St. Pierre, umelecká štvrť, kabaret Moulin Rouge, nákupy. Návrat na hotel vo večerných hodinách.

3. deň:

Po raňajkách presun do centra, pešia prehliadka najznámejších pamiatok Paríža - Latinská štvrť so Sorbonou, Pantheon, Luxemburské záhrady, jedinečné múzeum Louvre, Tullerijské záhrady, Place de la Concorde, Champs- Elysées - najznámejší bulvár na svete, Víťazný oblúk - symbol moci a víťazstiev. Vo večerných hodinách návrat na hotel.

4. deň:

Po raňajkách odloženie batožiny do úschovne, presun do Paríža. Ráno individuálne výstup na Eiffelovu vežu - dominanta Paríža, popoludní možnosť plavby loďou (Bateaux Mouches) po rieke Seine - vyše hodinu trvajúca plavba Vám odhalí Paríž a jeho pamätihodnosti z iného uhla. Návrat na hotel, autokarový transfer na letisko a odlet na Slovensko vo večerných hodinách.

*zmena programu vyhradená

Hotel Campanile Paris Est – Bobigny***

Hotel Campanile Paris Est – Bobigny ponúka 24-hodinovú recepciu, bezplatné Wi-Fi pripojenie, lounge bar a reštauráciu. Raňajky formou bufetu. Ubytovanie sa nachádza 5 minút chôdze od stanice metra, z ktorej sa dostanete do centra Paríža za necelých 20 minút. Izby sú vybavené LED TV, príslušenstvom na prípravu kávy/čaju, vlastnou kúpeľňou so sušičom vlasov a toaletou.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

15
Práve prezerá 120 ľudí
39
48
Práve prezerá 41 ľudí
Práve prezerá 41 ľudí