Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Neobmedzený wellness pobyt v bazénoch s termálnou liečivou vodou v Thermenhoteli PuchasPLUS****.

43
Popis ponuky

Thermehotel PuchasPLUS****

Hotel sa nachádza priamo pri termálnych kúpeľoch Stegersbach, ktoré sú dostupné z hotela cez pestrú spojovaciu dúhovú svetelnú chodbu alebo cez záhradnú terasu. Hotel je postavený v príjemnom štajersko-burgenlandskom štýle vidieckeho domu a poskytuje krásny panoramatický výhľad na termálne kúpele Stegersbach.

V príjemných a útulných izbách rozlohou cca 36 m² s antialergénnymi materiálmi nájdete vysoko komfortné postele z limbového dreva (2 x 2,1 m), balkón alebo slnečnú terasu, pohovku, kúpeľňu, samostatné WC, fén, SAT TV, chladničku, telefón, trezor, klimatizáciu a wifi.

Na začiatku dňa si v svetlej zimnej záhrade alebo na príjemnej raňajkovej terase doprajete bohaté bufetové raňajky, kde si budete môcť dať i sekt. Poobedie si spríjemnite múčnikom ku káve alebo čaju. Večere v panoramatickej reštaurácii alebo v partnerských reštauráciách sú za doplatok (od 12 €), rezervácia stolu priamo na recepcii daný deň.

Hotel je vzdialený cca 2 hodiny autom od Bratislavy, 3 hodiny z Brna a 1 hodinu z Viedne alebo Grazu.

Termálne kúpele

Termálne kúpele v Stegersbachu ponúkajú 14 bazénov s rôznymi teplotami vody a hĺbkou, 1500 m² vodnej plochy, bazény pre deti, veľký termálny bazén s divokou vodou, vírivku, 2 kaskádovo usporiadané vonkajšie bazény, bazén s vlnami, saunový masážny bazén, saunový ochladzujúci bazén a športový bazén. Tobogany sú k dispozícii počas celého roka. Nachádza sa tu tiež jeden z najkrajších saunových svetov v Rakúsku - nájdete tu infrasaunu, aromatický parný kúpeľ, parný kúpeľ zo soľného roztoku, bylinkovú saunu, kvetinový parný kúpeľ, biosaunu, klasickú fínsku saunu, saunu v domčeku vinára, sanárium, slnečné terasy a viacero odpočinkových miestností.

Termálna voda v Stegersbachu je výborná na chrbticu, svalstvo, kĺby i pokožku.

Golfové ihrisko

Všetci milovníci golfu majú v Stegersbachu výborné podmienky - nachádza sa tu jeden z najväčších a najkrajších golfových rezortov v Európe - Golfschaukel Stegersbach Lafnitztal s 50 jamkami priamo pred hotelom, odkiaľ sa vám naskytnú krásne výhľady.

Tipy na výlety

 • GRAZ - 2.najväčšie mesto Rakúska, s bohatou históriou, kultúrou a možnosťou zábavy
 • GRAZ - Vianočné trhy od Novembra
 • Hradná cesta – trasa plná kultúry a pamätihodností v regióne s najväčším počtom hradov a zámkov na svete
 • Hrad Güssing – najstarší hrad Burgenlandu z 12. storočia
 • Zotter - manufaktúrna výrobňa čokolády, kde sa jej môžete najesť do sýtosti, viac ako 300 druhov ručne robených čokolád
 • Hrad Schlaining – jeden z najimpozantnejších hradov v Rakúsku
 • Hrad Lockenhaus – rytiersky hrad
 • Jazerá na kúpanie
 • Vynikajúce vinárstva a vínne pivnice

Okrem toho:

 • 600 km cyklistických trás v južnom Burgenlande
 • 250 km značených turistických a tematických chodníkov
 • 45 km značených bežeckých trás

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

30
21