Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vyrazte za zdravím do najobľúbenejšieho kúpeľného mesta Piešťany s plnou penziou a procedúrami.

44
Popis ponuky

Klienti trávia svoj voľný čas v prírode, prechádzkami po brehu jazera, prípadne po upravených turistických chodníkoch v pahorkoch neďaleko hotela. Hotel sa dá klasifikovať ako typický hotel pre “bicyklistu”, nakoľko 12 km dlhá trasa okolo jazera patrí medzi vyhľadávané atrakcie na Slovensku. V areáli hotela sa môžu klienti športovo vyžiť hrou na minigolfe, bedmintone, stolnom tenise, či iných loptových hrách, prípadne hrou na biliardovom stole. Vedľa hotela sú klientom k dispozícii tenisové kurty, masážny a saunový svet a rovnako letný bazén pre verejnosť.

V spolupráci s kúpeľným komplexom na “kúpeľnom ostrove”, je zabezpečená pre klientov návšteva termálneho bazéna, známeho pod názvom “zrkadlisko”, rovnako ďalšie procedúry, založené na báze termálnej vody.

Hotel sa nachádza v pokojnej relaxačnej zóne s malým parkom, lavičkami pre oddych a minigolfovým ihriskom;

Región je bohatý na turistické chodníky. Prejsť sa môžete napríklad na blízku Červenú vežu alebo Bachus vilu. Prechádzka po pamiatkach mesta Piešťany – Pamiatková zóna mesta: Krajinský most, Kúpeľná dvorana, Kúpeľný park a Kúpeľný ostrov, množstvo unikátnych kúpeľných domov, pomníky a sochy slávnych osobností, Kolonádový most a najznámejšia socha Barlolámača.

Balneologické múzeum – je predovšetkým múzeom špecializovaným na dejiny kúpeľov a kúpeľníctva na území Slovenska. Okrem tejto celoslovenskej špecializácie sa múzeum venuje aj histórii regiónu Piešťan.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

12
Práve prezerá 47 ľudí
32
35
53