Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Dokonalý oddych na Morave v hoteli Savannah**** s polpenziou a neobmedzeným Wellness & Spa.

21
Popis ponuky

Rotunda sv. Kataríny v Znojme

Jedinečná stavba románskej rotundy sv. Kataríny (pôvodne bola rotunda zasvätená Zvestovaniu Panny Márie) bola postavená krátko pred rokom 1100, uprostred přemyslovského hradu v Znojme.

Zámok Vranov nad Dyjí

Monumentálny barokový zámok Vranov nad Dyjí sa nachádza v západnej časti národného parku Podyjí a patrí k najhodnotnejším svetským stavbám stredoeurópskeho baroka. Zámok je národnou kultúrnou pamiatkou.

Aqualand Moravia Pasohlávky

Aqualand Moravia je najmodernejší aquapark s najväčším počtom zastrešených atrakcií v ČR a leží iba 20 minút jazdy od Brna, na brehu Novomlýnských nádrží.

Starý zámok Jevišovice

Dominantu obce Jevišovice tvorí bývalé pánske sídlo zvané Starý zámok, rozložené na dlhom skalnatom ostrohu na pravom brehu Jevišovky, severne od Znojma.

Znojmo

Mesto je pretkané značnou sieťou značených turistických a cyklistických trás - prechádza tadiaľ Znojemská vinárska, Trasa šiestich miest, Trasa ságy a mýty, Greenways Praha - Wien alebo tiež vinársky chodník Po stopách Napol.

Znojmo sa rozprestiera vo vinárskom kraji a v jeho okolí je množstvo viníc a ovocných sadov. Preslávilo sa aj uhorkami, ktorých pestovanie na Znojemsku zaviedol v roku 1571 loucký opát Jiří II. Dnes sa mesto stalo opätovne centrom vinárstva a cieľovým miestom milovníkov prírody, a to najmä zásluhou novovzniknutého Národného parku Podyjí. V okrajových častiach vinohradov nájdeme tradičné juhomoravské vínne pivničky.
158 €
201 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
158 €
201 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

34
35
13
9