Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Dovolenka na krásnom mieste s ubytovaním a mini SPA v poľskom hoteli Beata***.

26
Popis ponuky

Prijmite pozvanie do hotela Beata***, rodinného hotela s dlhoročnou tradíciou. Nachádza sa v prírodnom parku a je obklopený horami s množstvom cyklotrás a turistických chodníkov.

Hotel Beata*** je ideálnym miestom pre ľudí, ktorí hľadajú pokoj a oddych od hluku a zhonu veľkých miest, ale aj pre tých, ktorí preferujú aktívnu dovolenku.

Hosťom ponúka 31 elegantných a priestranných izieb vrátane 2 veľkých apartmánov - s celkovou kapacitou až 75 ľudí. Každá izba je komfortne vybavená klimatizáciou, TV, telefónom, trezorom a prístupom na internet. Všetky kúpeľne majú sprchy s hydromasážou, sušič vlasov a bidet.

V hoteli Beata*** čaká na hostí klimatizovaná reštaurácia a útulný bar, kde si môžete oddýchnuť po náročnom dni, ochutnať kvalitné víno či koktaily. Kuchár vynakladá všetko úsilie, aby zabezpečil, že široká škála európskej a regionálnej kuchyne uspokoja chuťové poháriky každého hosťa.

Dovolenka na horách je vynikajúcou príležitosťou na zlepšenie zdravia a krásy, ako aj na regeneráciu. Vyskúšajte si relax v útulnom hotelovom mini SPA, ako aj procedúry a masáže ponúkané kvalifikovaným terapeutom.

SPA ponúka:

 • Tureckú saunu
 • Fínsku saunu
 • Zážitkové sprchy
 • Tepidárium

Zážitkové sprchy

Hosť má možnosť cítiť na svojom tele teplý tropický alebo studený dážď sprevádzaný vonnými látkami.

Tepidárium

Sedadlá sú pokryté keramickým obkladom a dlažbou, ktoré sú dokonale tvarované (pod rôznymi uhlami) a umožnia vám získať pohodlie + čo je najdôležitejšie, dobré prehriatie tela.

Vysoký štandard ponúkaných služieb aj pre tých najnáročnejších klientov. Cieľom masáží je zníženie alebo úplné zrušenie svalového a nervového napätia. Masáž upokojí vaše telo i dušu + v hoteli je možné využiť masáže za výhodné ceny.

Prírodné prostredie hotela Beata*** s výhľadom na malebné hory Beskid Sądecki vás bude lákať na trávenie času vonku. Ak zatúžite po odpočinku v pokojnej atmosfére, ďaleko od hluku mesta, príďte do hotelového altánku s krbom.

Je to ideálne miesto na rodinné a firemné stretnutia, ba dokonca aj svadby. Za každého počasia sa tu zabavíte, vychutnáte si lahodné grilované jedlá, ale aj výhľad na hviezdnu oblohu či zvuk praskajúceho ohňa.

Aquapark Klimek

Aquapark Klimek znamená zábavu ako pre dospelých, tak aj pre deti. Atraktívny tobogán (76 m), bazén pre deti či rôzne kaskády splnia určite očakávania aj tých najmladších. Dospelý môžu relaxovať v jacuzzi.

Ďalšie aktivity
 • lyžovačka a zimné aktivity v okolí
 • cyklotrasy, pešia turistika
 • lanový park (10 km)
 • splav po rieke Poprad
 • rekreačné a športové centrum Zapopradzie, v Muszynie
 • jazdy na koči
 • možnosť navštíviť Muszynskie ogrody biblijne - miesto s biblickými obrazmi a modelmi

59 €
80 €

Vyprší
29.5.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
50
48
50