Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vyrazte za zdravím do najobľúbenejšieho kúpeľného mesta Piešťany s plnou penziou a procedúrami.

44
Popis ponuky

Klienti trávia svoj voľný čas v prírode, prechádzkami po brehu jazera, prípadne po upravených turistických chodníkoch v pahorkoch neďaleko hotela. Hotel sa dá klasifikovať ako typický hotel pre “bicyklistu”, nakoľko 12 km dlhá trasa okolo jazera patrí medzi vyhľadávané atrakcie na Slovensku. V areáli hotela sa môžu klienti športovo vyžiť hrou na minigolfe, bedmintone, stolnom tenise, či iných loptových hrách, prípadne hrou na biliardovom stole. Vedľa hotela sú klientom k dispozícii tenisové kurty, masážny a saunový svet a rovnako letný bazén pre verejnosť.

V spolupráci s kúpeľným komplexom na “kúpeľnom ostrove”, je zabezpečená pre klientov návšteva termálneho bazéna, známeho pod názvom “zrkadlisko”, rovnako ďalšie procedúry, založené na báze termálnej vody.

Hotel sa nachádza v pokojnej relaxačnej zóne s malým parkom, lavičkami pre oddych a minigolfovým ihriskom;

Región je bohatý na turistické chodníky. Prejsť sa môžete napríklad na blízku Červenú vežu alebo Bachus vilu. Prechádzka po pamiatkach mesta Piešťany – Pamiatková zóna mesta: Krajinský most, Kúpeľná dvorana, Kúpeľný park a Kúpeľný ostrov, množstvo unikátnych kúpeľných domov, pomníky a sochy slávnych osobností, Kolonádový most a najznámejšia socha Barlolámača.

Balneologické múzeum – je predovšetkým múzeom špecializovaným na dejiny kúpeľov a kúpeľníctva na území Slovenska. Okrem tejto celoslovenskej špecializácie sa múzeum venuje aj histórii regiónu Piešťan.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

37
Práve prezerá 50 ľudí
41
Práve prezerá 114 ľudí
43
Práve prezerá 48 ľudí
32
Práve prezerá 40 ľudí