Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pobyt pre dvoch v historickom centre Prahy v hoteli Adler***+ s raňajkami.

30
Popis ponuky

Je ideálne riešenie otázky, kde sa ubytovať v Prahe, aby bolo kamkoľvek na skok. Hotel je situovaný v tichej historickej uličke ústiacej na legendárnu Národní Třídu, na ktorej sa odohrávali rôzne prelomové udalosti v českých dejinách. Pre milovníkov umenia je to na skok do Národného divadla a odtiaľ vás kroky zavedú k najznámejším pamiatkam metropoly či už smerom k Václavskému námestiu alebo Pražskému hradu.

Hotel má k dispozícii 70 štandardne zariadených izieb. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením, sprchovým kútom alebo vaňou, sušičom vlasov, TV so satelitnými programami. V celom hoteli je k dispozícii pripojenie na WiFi.

Podávajú sa v nej raňajky formou studeného a teplého bufetu od 7.00 do 10.30 hod. V rámci bufetu je štandardne k dispozícii:

 • svetlé a tmavé pečivo
 • teplé párky a údeniny
 • varené alebo miešané vajcia
 • rôzne druhy syrov a údenín
 • rôzne druhy jogurtov, marmelád
 • med, maslo
 • zelenina a zeleninové šaláty
 • rôzne cornflakes a müsli
 • studené a teplé mlieko
 • domáce dezerty
 • čerstvé ovocie
 • teplé a studené nápoje - káva, čaj, ovocné šťavy, minerálna voda

Karlov most

Karlov Most je najstarší most stojaci cez rieku Vltavu v Prahe a druhý najstarší zachovaný most v Prahe. Po dĺžke ho zdobí 30 sôch a súsoší, no nielen sochy sú tu zaujímavé. Vychutnajte si tú atmosféru - nadšení turisti pozorujúci krásne panorámy v okolí, zmes národov, predajcovia umeleckých diel a suvenírov. Hore na moste turistický ruch a dole na Vltave si na vlnkách pokojne odfukujú parníky a lode.

Pražský hrad

Pražský hrad je najvýznamnejší český hrad stojaci na skale nad riekou Vltava v centre Prahy. Od 9. Storočia býval sídlom českých kniežat, neskôr kráľov a od roku 1918 je sídlom prezidenta republiky. Pražský hrad s plochou takmer 70 000 metrov štvorcových je podľa Guinessovej knihy rekordov najväčším súvislým hradným komplexom na svete a je tiež zapísaný v Zozname svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO. Budovy Pražského hradu zastupujú všetky architektonické štýly minulého tisícročia. Chrám Sv. Víta ponúka nevšedný výhľad z veže vysokej 100 metrov, pripravte sa však na výstup po takmer 300 schodoch.

Petřínska rozhľadňa

Vrch Petřín je všeobecne známy ako kopec v centre Prahy, ktorý je najvyhľadávanejším miestom zamilovaných. Nájdeme tu takisto rozsiahly komplex záhrad, ktoré lákajú na romantické prechádzky. Cestičky v záhradách vás dovedú až na Petřínsku rozhľadňu na vrchole kopca, ktorá je najčastejším cieľom prechádzok. Pohľad na ňu nejednému turistovi pripomenie Eiffelovu vežu. Petřínsky vrch je jednoducho miestom, kde sa spájajú nielen kultúrne a historické, ale aj prírodné skvosty.
103 €
147 €

Vyprší
1.3.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
103 €
147 €

Vyprší
1.3.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

52
23
41
44