Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Chaty Rozprávkovo, rozprávkový pobyt uprostred krásnej prírody vo Vysokých Tatrách.

31
Popis ponuky

Rozprávkové drevenice v Tatranskej Lomnici ponúkajú komfortné ubytovanie v srdci Vysokých Tatier s vlastným športovým areálom, jazierkom, rozprávkovými postavičkami pre najmenších a množstvom ďalších atrakcií v okolí. Sú vhodné najmä pre rodiny s deťmi, firemný teambuilding a rodinné oslavy.

Čakajú na vás tri krásne chalúpky – Chata pri rozprávkovom potoku (kapacita 10 osôb), Chata Prekrásnô (kapacita 16 osôb) a Chata Preveľkô (kapacita 18 osôb), ktoré poskytujú celoročné ubytovanie a vďaka svojej ideálnej polohe prežijete v Rozprávkove úžasnú dovolenku.

Musíme si priniesť vlastné obliečky a uteráky?

Obliečky a uteráky zabezpečuje poskytovateľ, rovnako aj drevo do krbu, takže si nemusíte robiť starosti.

Útulná a teplá drevenička s vlastným krbom. Na poschodí nájdete 2 samostatné spálne s kapacitou 2×4 osoby a vlastným WC. K dispozícii je aj detská postieľka, 1 extra prístelka, detská stolička, hračky, šípky, varhany a spoločenské hry. Na prízemí k príjemnému posedeniu poslúži spoločenská miestnosť s krbom, TV a rozťahovacím gaučom, kde sa vyspí ďalšia osoba, krbom a TV, na prípravu chutného domáceho jedla plne vybavená kuchyňa s jedálenským stolíkom a nechýba ani kúpeľňa so sprchovacím kútom, práčkou a WC.

Buďte v spojení s okolitou prírodou v tejto modernej, ale zároveň príjemnej chatke s krásnymi výhľadmi na tatranské štíty. Celkovo na chate nájdete 4 samostatné spálne s kapacitou 3×4 a 1×3 osoby, z toho jedna spálňa (1×4) je na prízemí, a teda vhodná pre seniorov. Ďalej sú tam 3 kúpeľne a 4 WC. K dispozícii je aj detská postieľka, detská stolička, hračky, šípky a spoločenské hry. Na prízemí k príjemnému posedeniu poslúži spoločenská miestnosť s krbom, TV a rozťahovacím gaučom, kde sa vyspí ďalšia osoba, na prípravu chutného domáceho jedla plne vybavená kuchyňa s jedálenským stolíkom, nechýba ani detský kútik a práčka so sušičkou.

Priestranná chatka s čarovným detským kútikom vhodná najmä pre väčšie skupiny. Celkovo na chate nájdete 4 samostatné spálne s kapacitou 2×6, 1×4 a 1×2 osoby. Prístelky sú prenosné, a teda kapacita izieb sa dá prispôsobiť. Ďalej sú tam 2 kúpeľne a 2 WC. K dispozícii je aj detská postieľka, detská stolička, hračky, šípky, stolný tenis a spoločenské hry. Na prízemí k príjemnému posedeniu poslúži spoločenská miestnosť s krbom, TV, biliardovým stolom a rozťahovacím gaučom, kde sa vyspí ďalšia osoba, na prípravu chutného domáceho jedla plne vybavená kuchyňa s jedálenským stolíkom, nechýba ani práčka so sušičkou.

K dispozícii sú 2 tenisové kurty, basketbalové ihrisko, zahrať si môžete aj hokej, futbal, bedminton, stolný tenis, šach a zastrieľať z luku. To všetko je už zahrnuté v cene ubytovania!

Potrebujete auto v Rozprávkove?

Auto je určite výhoda, ak chcete spoznávať okolie, ale nie nevyhnutnosť, keďže sa v blízkosti nachádza vlaková zastávka.

Tatranský národný park ponúka predovšetkým krásy prírody a hôr. Nájdete tu mnohé cyklotrasy (Bielovodskou dolinou, Cestou slobody) ako aj turistické chodníky (k vodopádom studeného potoka, na Jahňací štít, k Skalnatému plesu). História sa dá spoznávať návštevou kultúrnych pamiatok Spiša. Deti ocenia jedinečné zážitky v galérii trick-artu a optických ilúzií Tricklandii. V letných dňoch si zaplávate v bazénoch AquaCity Popradu alebo v Thermal parku vo Vrbove, prípadne sa môžete zrelaxovať v miestnych wellness centrách.
159 €
229 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
159 €
229 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

64
42
Práve prezerá 44 ľudí
32