Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

FIRST MINUTE na 8 dní v hoteli Alba v Chorvátsku s polpenziou a dieťaťom do 12 r. zdarma.

53
Popis ponuky

Užívajte si zaslúžený oddych počas leta a leňošte pri „slovenskom mori“ v Chorvátsku v obľúbenom hoteli Alba***. Hotelový komplex pozostávajúci z hlavnej budovy a apartmánov sa nachádza v pokojnom prostredí, asi 500 m od centra malebného dalmatínskeho mestečka Sv. Filip i Jakov. Celý areál je umiestnený pri okruhliakovej kamienkovej pláži.

Moderne zariadené izby, príjemné prostredie, animačný program, milý personál, možnosti športových aktivít, blízkosť pláže a centra letoviska a k tomu výborná cena tvoria z hotela mimoriadne obľúbenú voľbu hostí.

Hotel je vybavený recepciou, zmenárňou, reštauráciou, terasou, plážovou reštauráciou á la carte, aperitív barom, obchodom a nestráženým parkoviskom. Na recepcii je k dispozícii Wi-Fi zdarma,

Vzdialenosti:

  • Pláž 100 m
  • Centrum 500 m
  • Nákupné možnosti 100 m

Ubytovaní budete v dvojlôžkových izbách s možnosťou jednej prístelky. Každá izba disponuje TV/SAT, telefónom, trezorom, chladničkou, ventilátorom, Wi-Fi zdarma a vlastným sociálnym zariadením a balkónom. K dispozícii sú aj izby pre hendikepovaných.

Za príplatok si môžete vybrať aj izby na morskú stranu alebo rodinné izby. V druhých menovaných je spálňa s manželskou posteľou, izba s rozkladacím dvojlôžkom, balkón na morskú stranu (povinný príplatok) a malá predsieň s kuchynským kútom.

Stravovanie je zabezpečené polpenziou, raňajky a večere sa podávajú formou bufetových stolov.

Oddychovať môžete na okruhliakovej pláži, ktorá má pozvoľným vstup do mora, preto je vhodná pre deti aj neplavcov. Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii za poplatok. Na pláži je i reštaurácia s tanečnou terasou na večernú zábavu.

Aktivít na vybláznenie si užijete do sýtosti. Dospelí sa môžu tešiť na tenisové kurty, plážový volejbal, vodné športy na pláži, požičovňu vodných bicyklov či kultúrny program v meste.

Doprava je možná buď individuálne alebo autobusom. Trasa vedie cez Maďarsko do Chorvátska. Cesta autobusom od slovenských hraníc trvá cca 12 hodín.

Národný park Kornati

Národný park na súostroví Kornati je jeden z najkrajších národných parkov na svete. Zaberá približne 220 km2 a tvorí ho 89 ostrovov, ostrovčekov a skalných útesov.

Národný park Krka

Národný park bol nazvaný podľa významnej rieky Krka. Jej riečne koryto sa v národnom parku premieňa na pozoruhodný krasový fenomén. Počas výletu uvidíte množstvo vodopádov, jazier i zaujímavých skalných útvarov, ktoré vybrúsila rieka raziac si svoju cestu cez Dinárske vrchy k moru. Najkrajšie a najnavštevovanejšie vodopády v NP Krka sú Skradinski buk a Roški slap.

Národný park Plitvické jazerá

Najväčší a najstarší národný park v Chorvátsku. Nachádza sa na hornom toku rieky Korana medzi mestami Karlovac a Zadar. Krasové jazerá sú terasovito rozložené a spojené prietokmi. Park tvorí široká dolina, kde uprostred hustých lesov so vzácnou vegetáciou nájdete na piatich riekach šestnásť jazier, ktoré sa delia na dve skupiny - Horné a Dolné. Nachádza sa tu 140 vodopádov (najväčší vodopád má výšku 76 m), 20 jaskýň a žriedel.

Zadar

Veľmi obľúbeným miestom turistov pre jeho historické pamiatky, atrakcie a tiež pre bohatý nočný život. V meste obohnanom hradbami nájdete pamiatkové bohatstvo antiky, stredoveku i renesancie. Navštíviť môžete napríklad stredovekú baziliku a zároveň symbol mesta - Kostol sv. Donata z 9. storočia, Katedrálu sv. Anastázie z 13. storočia či Pevninskú a Prístavnú bránu zo 16. storočia.

Nin - dedinka

Malebná chorvátska obec na malom ostrovčeku, ktorá sa pýši titulom najstaršie chorvátske kráľovské mesto - to je Nin. Nachádza sa asi 17 kilometrov od Zadaru a vďaka tomu, že je osídlené vyše 3000 rokov, je považované za dôležitú archeologickú lokalitu. S pevninou je ostrov spojený dvoma mostami a obklopuje ho plytká lagúna, soľné polia a neďaleko nájdete i dlhé pláže a najväčšie náleziská liečivého bahna v krajine.

Fish piknik

Výlet loďou, spojený s piknikom na lodi, vám spríjemní pobytovú dovolenku a predstaví vám krásu okolitých ostrovov, zákutí a umožní pohojdávať sa v rytme jemných vĺn Jadranského mora. Vychutnajte si s nami plavbu pod taktovkou skúseného lodného kapitána, obed z rybích špecialít na palube lode, či v niektorej z malebných zátok, ochutnajte dobré chorvátske víno či rakiju a započúvajte sa do melódií Jadranu.

Split

Jedno z najkrajších stredomorských miest s bohatou históriou, impozantnou rímskou architektúrou a najstarším jadrom mesta. Najväčším splitským lákadlom je Diokleciánov palác, ktorý dal rímsky cisár Dioklecián postaviť v 4. storočí. Tento prepychový reprezentačný palác bol v roku 1979 zapísaný na listinu kultúrneho dedičstva UNESCO.
99 €
212 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
99 €
212 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

45
Práve prezerá 35 ľudí
32
50