Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Lifting zrelej tváre, po ktorom bude vaša pleť bez vrások v Inštitúte estetickej medicíny - IEM.

27
Popis ponuky

Koža tváre a čela vekom poklesáva. Následkom tohto poklesu vznikajú napríklad hlbšie nasolabiálne ryhy, záhyby pod ústnymi kútikmi, tzv. marrionetove línie, pokles kože okolo dolnej čeľuste a pod bradou. Tento jav opticky mení pôvodné črty tváre, ktoré sa stávajú menej výraznými, tvár pôsobí staršie. Tento jav nastáva okolo päťdesiatky a má progresívny charakter. Mnoho žien a občas i mužov si myslí, že odraz ich tváre v zrkadle nezodpovedá ich vnútornému pocitu a vitalite. Dnes je mnoho techník, ktoré umožnujú zlepšiť kondíciu tváre aj bez skalpela. Liftingové operácie sú však trvácne a vykonávajú sa v zrelom veku. Samozrejme, každé pravidlo má výnimky, ktoré vyplývajú hlavne z genetickej dispozície. Výnimočne operujeme aj vo veku 30-40 rokov.

Pri liftingu tváre sa používa viacero techník. Najčastejší je lifting dolnej časti tváre a krku. Rekonštruuje dolnú polovicu tváre a krku. Netýka sa oblasti pier a ich okolia, ktoré sú súčasťou iného anatomického systému a rekonštruujú sa iným spôsobom. Mnoho žien sa obáva,že po liftingu bude ich vzhľad neprirodzený. Táto obava nie je absolútne opodstatnená. Pri samostatnom dolnom liftingu sa odstraňuje nadbytočný koža a tuk. Svalové blanky sa mierne zdvihnú,aby sa dostali do svojej pôvodnej polohy. Dolným liftingom sa výrazne zlepšuje vzhľad tváre,kvalita kože a ožíva mimika. Bočné časti tváre a krk zostávajú hladké. Operácia prebieha väčšinou v lokálnej anesthézii a pod sedatívami. Je výborne znášaná. Pooperačný priebeh nebýva bolestivý, no je značne dyskomfortný. Hospitalizácia trvá do nasledujúceho dňa. Bándaž operovaných oblastí však trvá 3-5 dní. Po odstránení obväzu si klient/ka môže umývať vlasy.

Ošetrenie rán je jednoduché. Rekonvalecencia trvá 10 dní. Jaziev sa netreba obávať. Sú skryté v textúre kože pred a za ušnicami a pod vlasmi. Iné druhy liftingov tváre sú stredný a horný lifting, ktoré rekonštruujú strednú a sluchovú oblasť tváre. Čelový lifting kompletne a trvale vyhladzuje čelo. Dnes sa používa len pri veľmi rezistentných vertikálnych a horizontálnych vráskach čela.

Liftingové operácie tváre sa nezriedka kombinujú s operáciami viečok, zväčšovaním pier, vyhladzovaním vrások okolo pier alebo vstrekovaním mikroimplantátov. K operácii vyžadujeme základné vyšetrenia.

Pred

Po

Pred

Po

Pred

Po

Operuje prim. MUDr. Helena Ježovitová

1976 Ukončenie vysokoškolského štúdia LFUK Bratislava a nástup na chirurgické oddelenie v Žiari nad Hronom

1980 Nástup na chirurgické oddelenie Vojenskej nemocnice v Bratislave a absolvovanie prvej atestácie z chirurgie

1983 Nástup na kliniku plastickej chirurgie LFUK v Bratislave a absolvovanie špecializácie z plastickej chirurgie /1988/ a následné vykonávanie celého spektra operácií z plastickej chirurgie

1997 Nástup do samostatnej súkromnej praxe v estetickej chirurgii a následne vykonávanie celého spektra estetických operácií. Súčasné získavanie ďalších certifikátov moderných technikách estetickej chirurgie. Množstvo verejných a odborných publikácií z odboru estetickej chirurgie

2006 Vydanie knihy pre verejnosť Dialógy o plastickej chirurgii

Súčasné pôsobisko:Inštitút estetickej medicíny, Hollého 4 Pezinok, Klinika estetickej chirurgie MUDr. Ježovitovej

Inštitút estetickej medicíny v Pezinku ponúka najnovšie svetové trendy v estetickej medicíne, v skrášľovacích a omladzujúcich procedúrach. Zameriava sa na poskytovanie odborných služieb v oblasti estetickej a laserovej dermatológie, lekárskej kozmetiky, redukcie váhy, plastickej chirurgie.

Za kvalitou poskytovaných služieb stojí tím vysokokvalifikovaných odborníkov z oblasti dermatológie, plastickej chirurgie, cievnej chirurgie, chirurgie ruky, anestéziológie, urológie, lekárskej kozmetiky, kaderníčky, manikérky, pedikérky, masérky a zdravotné sestry. Pocíťte aj vy príjemnú atmosféru v súkromnom nadštandardnom trojposchodovom komplexe.
1 200 €
1 650 €

Vyprší
30.5.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
1 200 €
1 650 €

Vyprší
30.5.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

80
24
70
70