Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Lifting zrelej tváre, po ktorom bude vaša pleť bez vrások v Inštitúte estetickej medicíny IEM.

27
Popis ponuky

Koža tváre a čela vekom poklesáva. Následkom tohto poklesu vznikajú napríklad hlbšie nasolabiálne ryhy, záhyby pod ústnymi kútikmi, tzv. marrionetove línie, pokles kože okolo dolnej čeľuste a pod bradou. Tento jav opticky mení pôvodné črty tváre, ktoré sa stávajú menej výraznými, tvár pôsobí staršie. Tento jav nastáva okolo päťdesiatky a má progresívny charakter. Mnoho žien a občas i mužov si myslí, že odraz ich tváre v zrkadle nezodpovedá ich vnútornému pocitu a vitalite. Dnes je mnoho techník, ktoré umožnujú zlepšiť kondíciu tváre aj bez skalpela. Liftingové operácie sú však trvácne a vykonávajú sa v zrelom veku. Samozrejme, každé pravidlo má výnimky, ktoré vyplývajú hlavne z genetickej dispozície. Výnimočne operujeme aj vo veku 30-40 rokov.

Pri liftingu tváre sa používa viacero techník. Najčastejší je lifting dolnej časti tváre a krku. Rekonštruuje dolnú polovicu tváre a krku. Netýka sa oblasti pier a ich okolia, ktoré sú súčasťou iného anatomického systému a rekonštruujú sa iným spôsobom. Mnoho žien sa obáva,že po liftingu bude ich vzhľad neprirodzený. Táto obava nie je absolútne opodstatnená. Pri samostatnom dolnom liftingu sa odstraňuje nadbytočný koža a tuk. Svalové blanky sa mierne zdvihnú,aby sa dostali do svojej pôvodnej polohy. Dolným liftingom sa výrazne zlepšuje vzhľad tváre,kvalita kože a ožíva mimika. Bočné časti tváre a krk zostávajú hladké. Operácia prebieha väčšinou v lokálnej anesthézii a pod sedatívami. Je výborne znášaná. Pooperačný priebeh nebýva bolestivý, no je značne dyskomfortný. Hospitalizácia trvá do nasledujúceho dňa. Bándaž operovaných oblastí však trvá 3-5 dní. Po odstránení obväzu si klient/ka môže umývať vlasy.

Ošetrenie rán je jednoduché. Rekonvalecencia trvá 10 dní. Jaziev sa netreba obávať. Sú skryté v textúre kože pred a za ušnicami a pod vlasmi. Iné druhy liftingov tváre sú stredný a horný lifting, ktoré rekonštruujú strednú a sluchovú oblasť tváre. Čelový lifting kompletne a trvale vyhladzuje čelo. Dnes sa používa len pri veľmi rezistentných vertikálnych a horizontálnych vráskach čela.

Liftingové operácie tváre sa nezriedka kombinujú s operáciami viečok, zväčšovaním pier, vyhladzovaním vrások okolo pier alebo vstrekovaním mikroimplantátov. K operácii vyžadujeme základné vyšetrenia.

Pred

Po

Pred

Po

Pred

Po

Inštitút estetickej medicíny získal certifikát za výborné hodnotenia od zákazníkov ZľavaDňa už po druhý rok. Je to dôkaz toho, že IEM patrí medzi jednotky na trhu aj z vášho pohľadu – z pohľadu spokojných zákazníkov.

Operuje prim. MUDr. Helena Ježovitová

1976 Ukončenie vysokoškolského štúdia LFUK Bratislava a nástup na chirurgické oddelenie v Žiari nad Hronom

1980 Nástup na chirurgické oddelenie Vojenskej nemocnice v Bratislave a absolvovanie prvej atestácie z chirurgie

1983 Nástup na kliniku plastickej chirurgie LFUK v Bratislave a absolvovanie špecializácie z plastickej chirurgie /1988/ a následné vykonávanie celého spektra operácií z plastickej chirurgie

1997 Nástup do samostatnej súkromnej praxe v estetickej chirurgii a následne vykonávanie celého spektra estetických operácií. Súčasné získavanie ďalších certifikátov moderných technikách estetickej chirurgie. Množstvo verejných a odborných publikácií z odboru estetickej chirurgie

2006 Vydanie knihy pre verejnosť Dialógy o plastickej chirurgii

Súčasné pôsobisko:Inštitút estetickej medicíny, Hollého 4 Pezinok, Klinika estetickej chirurgie MUDr. Ježovitovej

Inštitút estetickej medicíny v Pezinku ponúka najnovšie svetové trendy v estetickej medicíne, v skrášľovacích a omladzujúcich procedúrach. Zameriava sa na poskytovanie odborných služieb v oblasti estetickej a laserovej dermatológie, lekárskej kozmetiky, redukcie váhy, plastickej chirurgie.

Za kvalitou poskytovaných služieb stojí tím vysokokvalifikovaných odborníkov z oblasti dermatológie, plastickej chirurgie, cievnej chirurgie, chirurgie ruky, anestéziológie, urológie, lekárskej kozmetiky, kaderníčky, manikérky, pedikérky, masérky a zdravotné sestry. Pocíťte aj vy príjemnú atmosféru v súkromnom nadštandardnom trojposchodovom komplexe.
1 200 €
1 650 €

Vyprší
30.5.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
1 200 €
1 650 €

Vyprší
30.5.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

80
80
80
80