Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Luxusný pobyt už od 1 noci v Boutique Hoteli Seven Days**** v centre Prahy.

33
Popis ponuky

Boutique Hotel Seven Days**** - Wellness sa nachádza v centre Prahy v tesnej blízkosti Václavského námestia a Národného múzea. Jeho výhodná poloha blízko metra (Múzeum, I. P. Pavlova) vám umožní veľmi jednoducho cestovať po celej Prahe podľa vašich potrieb.

Hotel s príjemnou priateľskou atmosférou ponúka ubytovanie vo vkusne zariadených a priestranných nefajčiarskych izbách s rýchlym Wi-Fi zdarma. K spríjemneniu vášho pobytu môžete využiť privátnu saunu a jacuzzi, bar, reštauráciu a zdarma posilňovňu.

Ubytovaní budete v luxusných, moderne vybavených dvojlôžkových izbách Superior. Každá z izieb má vlastné sociálne zariadenie a kúpeľňu. Detská postieľka je na požiadavku poskytovaná zdarma. Všetky izby sú plne klimatizované a odhlučnené, zaručujúce pokojný pobyt. Priestory hotela sú nefajčiarske.

V Boutique Hoteli Seven Days**** sa podávajú bohaté a chutné raňajky vždy od 7.00 do 11.00 hod. Raňajky prebiehajú formou lákavého bufetu. Ak plánujete pobyt cez víkend, tešte sa tiež na živú hudbu, ktorá sa bude počas raňajok šíriť priestorom.

Pre regeneráciu tela i ducha po náročnom dni ponúka hotel intímne prostredie klasickej fínskej sauny, relaxačné zóny a hydromasážny whirlpool. Pre využitie sauny vám odporúčame predchádzajúcu rezerváciu na hotelovej recepcii. Wellness je otvorený denne od 8.00 do 22.00 hod. S niektorými typmi pobytov máte hodinový vstup zdarma.

Udržujte sa v kondícii aj počas pobytu v Boutique Hoteli Seven Days**** v Prahe. Máte tu k dispozícii novozrekonštruované menšie fitness vrátane bežeckého pásu. Fitness je pre hotelových hostí zdarma.

Karlov most

Najstarší pražský most bol založený roku 1357 Karlom IV. Po oboch stranách je opevnený vežami. Na piliere mosta bolo umiestnené 30 sôch svätcov, z ktorých najznámejšia je Socha sv. Jána Nepomuckého.

Pražský hrad

Múzeum voskových figurín Grévin

Múzeum ponúka stretnutie s osemdesiatimi osobnosťami z histórie, literatúry a showbusinessu, to všetko v úžasnej scénografiu, od histórie po súčasnosť. Figurín sa môžete dotýkať, fotiť sa s nimi a fotografie hneď zdieľať prostredníctvom Wi-Fi, ktorá je v múzeu k dispozícii zdarma.

Pivovar Staropramen

Pivovar Staropramen je pražský Smíchovský pivovar založený roku 1871. Prvá várka piva bola uvarená 1. mája 1871. Ochranná známka Staropramen bola zaregistrovaná v roku 1911.
77 €
115 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
77 €
115 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

37
50
32