Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Prekrásne Karlove Vary s ubytovaním v hoteli Eliška**** v prestížnej kúpeľnej zóne.

44
Popis ponuky

Hotel Eliška sa nachádza v romantickom prostredí prestížnej kúpeľnej zóny Karlových Varov. Komorná atmosféra a najvyššia úroveň služieb hotela spravia váš pobyt výnimočným. Spoľahnúť sa môžete i na individuálny prístup ku každému klientovi.

Prírodné prostredie Karlových Varov, bohaté na minerálne pramene, je vhodné pre kúpeľné liečby. Pramene majú teplotu od 30 do 72 °C. Ich minerálne zloženie a liečivá sila sa nezmenili ani po celé stáročia.

Počas pobytu budete ubytovaní v dvojposteľových izbách s balkónom a príslušenstvom. Zo všetkých okien hotela budete mať pekný výhľad na najkrajšie miesta v Karlových Varoch. Všetky liečebné pramene nevyhnutné na kúpeľnú liečbu sa nachádzajú iba 7 minút chôdze od hotela. Ponúkané služby a ochotný personál vám spríjemnia celý váš pobyt.

Hotelová reštaurácia ponúka širokú ponuku jedál pre svojich hostí. Raňajky prebiehajú formou bufetu, obedy a večere sú vo forme predbežných objednávok z ponuky jedál. Jedlá pripravované v reštaurácii sú vhodné aj pri kúpeľnej liečbe. Kapacita reštaurácie je do 50 osôb.
140 €
251 €

Vyprší
28.11.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
140 €
251 €

Vyprší
28.11.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

46
31
41