Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Celá chata Starý Mlyn so saunou pre max. 12 ľudí len 3 km od Chodníka korunami stromov.

Popis ponuky

Ubytovanie, v ktorom na vás bude dýchať história. Táto chata s komplexom bola postavená v roku 1925 a bola pôvodne používaná ako mlyn. Dnes samozrejme už rekonštruované priestory sa nachádzajú v prírode a zároveň sú jednoducho prístupné autom. Počas jednej noci tu môže byť pohodlne ubytovaných až 12 ľudí a tým pádom ide o ideálne miesto na relax, grilovačku, víkend s kamarátmi, rodinné dovolenky či jednoducho únik z ruchu veľkomesta. Súčasťou chaty je tiež fínska sauna.

Na prízemí sa nachádza veľká kuchyňa vrátane jedálenského stola. Využiť môžete taktiež pec a tiež krb v susednej obývacej miestnosti, ktorá sa v prípade potreby môže jednoducho transformovať na spálňu pre 4 ľudí. Na prízemí sa taktiež nachádza toaleta. Na poschodí sa nachádzajú dve spálne, v ktorých sa pohodlne vyspí ďalších 8 ľudí. Zakúpením tohto ubytovania taktiež získavate prístup do "Párty domu" so saunou (samotná sauna môže byť za príplatok) a letného domu.

V blízkosti sa nachádza lyžiarsky vlek a takisto nádherná príroda Vysokých Tatier či Slovenského raja. Navštíviť môžte takisto známu Beliansku jaskyňu (40 km), Červený kláštor (5 km), a taktiež sa v blízkosti (3 km) nachádza Bachledova dolina aj s dychvyrážajúcou vyhliadkovou trasou ponad koruny stromov.

Jarné a letné mesiace ponúkajú možnosť hikingu, kajakovania, bicyklovania, jazdenia na koni, zatiaľ čo v zime sa môžete ísť lyžovať, snowboardovať či zajazdiť si na saniach. Ak sa tu chystáte na dovolenku, tak určite odporúčame nezabudnúť si fotoaparát.
260 €
260 €

Vyprší
23.11.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
260 €
260 €

Vyprší
23.11.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
40
37
Práve prezerá 50 ľudí
42
Práve prezerá 41 ľudí