Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Kúpele + aquapark Zalakaros neobmedzene s ubytovaním a polpenziou v luxusnom hoteli Park Inn****.

36
Popis ponuky

Park Inn**** by Radisson Hotel and Spa Zalakaros sa nachádza v tesnej blízkosti známeho kúpeľného komplexu Gránit Thermal a Medical Spa. Hostia majú priamy prístup do termálnych kúpeľov a pôsobivého nového aquaparku, zatiaľ čo živé centrum mesta je len 1 km od hotela.

Hotelové izby poskytujú pohodlie, ktoré očakávate od hotela Park Inn**** by Radisson. Nasleduje výborné jedlo v celodennej jedálenskej reštaurácii a možno i pohárik v hotelovom bare. Využiť môžete i fitness centrum s posilňovacími strojmi, vyhrievaný krytý bazén a sauny.

Tento hotel sa nachádza len 1 kilometer od centra mesta a 3 km od vlakovej stanice.

Mesto Zalakaros ležiace v západnom Maďarsku - Zadunajsko, je obľúbené turistami v prvom rade vďaka svojej termálnej vode, ktorú si návštevníci môžu užiť v rozľahlom kúpeľnom areáli Gránit ponúkajúcom letné termálne kúpalisko, kryté kúpele, ako aj vonkajšie či vnútorné liečebné centrum. Mesto patriace do župy Zala sa rozprestiera juhozápadne od Balatonu, neďaleko brehov Malého Balatonu, kde možno vidieť zaujímavé prírodné krásy.

Termálne kúpalisko s toboganmi a vodnými atrakciami navštívi počas leta množstvo dovolenkárov, ktorí si tu užijú veľa zábavy. Celý kúpeľný areál celkovo s 25 bazénmi a kapacitou 9000 návštevníkov je rozdelený na niekoľko častí.

V kúpeľnom dome, ktorý je otvorený každý deň celý rok, sa nachádzajú sedacie bazény s rôznou teplotou liečivej vody a termálny bazén, ktorý je ohraničený budovou, ale zhora je otvorený.

Takzvané liečebné centrum slúžiace na rekreáciu, ktoré svojimi zariadeniami poskytuje kúpeľné služby nadštandardnej úrovne, bolo vytvorené v Zalakarosi ako prvé v Maďarsku. Jeho vonkajšie zariadenia sú v prevádzke po celý rok okrem zimných mesiacov a krytá časť funguje celý rok. Starostlivo ošetrená prírodná časť má ojedinelú mikroklímu.

V krytej hale liečebného centra sa rozprestiera skupina bazénov, ktorá pozostáva z troch rôznych, samostatne fungujúcich bazénov. Zimná a letná prevádzka bazénov je meniteľná pomocou náplne liečivou a termálnou vodou.Zariadenie letných (nekrytých) zážitkových kúpeľov


Zážitkový bazén s termálnou vodou - prelivový, 28 - 32 °C

  • Atrakcie: 8 ks masážnych dýz, 3 ks vodný hríb, 8 ks perličkové lavice, 24 ks sediaci masáž s vodnými dýzami, 3 ks chrliče, 3 ks perličkový kúpeľ so spodnými dýzami, 12 ks škótske streky

Detský zážitkový bazén s termálnou vodou - prelivový, 28 - 30 °C

  • Atrakcie: striekajúci had, šmýkačka...

Hydromasážny bazén s termálnou vodou

  • 8 ks hydromasážnych trysiek, prelivový, 34 - 36 °C

Zariadenie krytých zážitkových kúpeľov (v prevádzke celý rok)

Zážitkový bazén

  • S termálnou vodou 28 - 33 °C, objem 468 m3, prielivový (krytá zážitková hala)
  • Atrakcie: 8 ks masážne trysky, 1 ks zrýchľovací kanál s vodným prúdom, 1 ks veľký vodný hríb, 6 ks masážne lehátka, 1 ks vodný prameň, 8 ks sediaci perličkový kúpeľ, 8 ks sediaci masáž s vodnými dýzami, 1 ks dvojitá masážna tryska krku, 1 ks chrlič, 3 ks perličkový kúpeľ so spodnými dýzami, 10 ks podvodné reflektory

Multifunkčný športový bazén s rozlohou 400 m2, vhodný na plávanie, cvičenie vo vode a vodný aerobik, ktorý sa so zabudovanými vodnými tryskami (16 ks) a 3 tryskami na dne môže premeniť na perličkový bazén, a tým slúžiť aj ako oddychový bazén

Detský oddychový bazén

  • Atrakcie: mini tobogan, vodný hríbik, mini vodopád, preklopné vedro

Tobogan "Čierna diera" so svetelnými efektmi. Tobogan je celý uzavretý, resp. začína i končí uzavretou časťou.

Fínska, aromatická a svetelno-terapeutická sauna, parná kabína

Termálne kúpalisko

Prírodné termálne kúpalisko je v prevádzke od 1. mája do 30. septembra. Na termálnom kúpalisku, vytvorenom na 10-hektárovej pekne a starostlivo upravenej ploche, si všetky vekové skupiny môžu nájsť sebe vyhovujúci bazén, počnúc liečivým sedacím bazénom cez termálne bazény s kolujúcou vodou a detský bazén až po bazén s vlnobitím.
202 €
315 €

Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

30
21