Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Romantická dovolenka v hoteli Tvrz Orlice**** s historickou atmosférou, polpenziou, wellness, masážou.

36
Popis ponuky

Okolie

Okolie hotela je ako stvorené na aktívny oddych a hostia majú niekoľko variantov či už pohybových, alebo športových aktivít. Región Orlických hôr a Podorlicka je známy svojimi cyklotrasami a kvalitnými podmienkami na turistiku. Hlavné trasy Podorlicka sú pre cyklistov rozsiahlejšie ako samotné Orlické hory so svojimi hrebeňmi. Neďaleko hotela v rámci mesta Letohrad sú pre hostí k dispozícii aj tenisové kurty s umelým povrchom (umelá tráva) a možnosť stolného tenisu. Letohrad tiež ponúka kúpanie na miestnom novozrekonštruovanom kúpalisku (je tu veľký plavecký bazén, detský bazénik a ďalšie športové vyžitie v rámci areálu).

Šport

Tvrz Orlice ponúkajú svoje služby aj športovcom alebo rodinám, pre ktoré nie je aktívnejší relax neznámy. Asi 10 km od hotela sa nachádza vychýrený športový areál so šiestimi vonkajšími kurtmi a pevnou halou s dvoma antukovými dvorcami. Na recepcii vám radi rezervujú kurt alebo halu na konkrétnu hodinu. V meste Žamberk sa môžete aj po vyčerpávajúcom tenisovom zápase vykúpať alebo si užiť chvíle s deťmi v miestnom aquaparku, ktorý disponuje toboganmi masážnou vaňou, detským bazénom s vodotryskom. Jeho kapacita je pre 1000 ľudí a je nadštandardne vybavený.

K dispozícii budete mať tiež ihrisko na plážový volejbal a streetball. K areálu patrí i bowling s fitness centrom a minigolfovým ihriskom.

Cyklotrasy

Nenáročná trasa ideálna na bicykel aj korčule je 16 km dlhá cyklotrasa z Letohradu, teda priamo od hotela cez Valdštejn a Libchavy až do Ústí nad Orlicí. Potom môžete pokračovať ďalej po chodníku z Ústí nad Orlicí až do Chocně, čo predstavuje dĺžku ďalších 20 km. Pre náročnejších cyklistov odporúčame chodníky v kopcovitom teréne na hrebene Orlických hôr, smerom na Ski Park Deštné.

Bicykle a vybavenie si môžete rezervovať na recepcii hotela.
208 €
325 €

Vyprší
29.11.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

46
31
41