Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Dovolenka pri lese s ideálnou polohou na turistiku v hoteli Junior Piatrová** s polpenziou.

Popis ponuky

V teplejších mesiacoch sú veľmi dobré možnosti turistiky, cykloturistiky, horolezectva, návštevy aquaparku v Turčianskych Tepliciach, kúpalisko vo Vrútkach, vodopády v Šútove, rafting na váhu, skanzen, hrad Strečno, Oravská podzámok, zámok v Bojniciach či iné kultúrne a historické pamiatky v okolí mesta Martin.

Národný park Malá Fatra a Chránená krajinná oblasť Veľká Fatra ponúkajú návštevníkom 50 náučných turistických chodníkov v celkovej dĺžke 460 km. Najnavštevovanejšími sú prekrásne doliny Blatnická, Gaderská, Kantorská, Jasenská, Necpalská ako aj turistické chodníky Kľačianskej Magury a Šútovský vodopád.

Jazda na koni

V blízkom okolí hotela (Martin-Záturčie, Turčiansky Michal, Dolný Kalník, Valentová) sa nachádzajú ranče, gazdovstvá a jazdecké školy, ktoré poskytujú návštevníkom širokú škálu jazdeckých služieb.

V meste Martin, vzdialenom od hotela 10 min. cesty autom, si na svoje prídu milovníci kultúry, histórie a architektúry. Medzi tie najznámejšie pamiatky patria: Múzeum slovenskej dediny, Slovenské národné múzeum, Matica slovenská, Národný cintorín, hrad Strečno, Znievsky hrad, Blatnícky hrad, Budatínsky zámok, Lietavský hrad a mnohé iné.
59 €
62 €

Vyprší
24.11.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
59 €
62 €

Vyprší
24.11.2020
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
40
37
Práve prezerá 40 ľudí
42
Práve prezerá 43 ľudí