Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Fibroblast - nechirurgický lifting očného okolia alebo odstránenie vrások okolo očí, úst či na čele.

51
Popis ponuky

Vhodný nielen na lifting očí, ale aj na odstránenie vrások (na čele, fajčiarske vrásky, vrásky v okolí očí), jaziev, nepeknej kože v okolí pupka, strií...

Lifting očného okolia alebo zdvihnutie očných viečok, či blefaroplastika, odstránenie vrások okolo očí, okolo úst, sa v dnešnej dobe dá dosiahnuť nielen chirurgicky, ale aj nechirurgickým, neinvazívnym spôsobom technológiou plazmatického oblúka pre ošetrenie dermálnej a epidermálnej oblasti .

FIBROBLAST PLASMA LIFTING nazývaný tiež PLEX-R či PLAX POT - Ide o technológiu ktorá dokáže vykonať niekoľko neablatívnych procedúr, tzn. procedúr, pri ktorých sa neporušia hlboké vrstvy kože, pretože sa len selektívne zohrievajú zvolené štruktúry bez toho, aby sa poškodilo okolité tkanivo. Po zákroku teda oblasť nekrváca, nie je postihnutá jazvami ani rozsiahlymi modrinami. Veľkou výhodou je, že v porovnaní s chirurgickým odstránením, proces hojenia je neporovnateľne kratší. Táto technológia sa využíva najmä pri zdvihnutí očných viečok, ale aj pri odstraňovaní kruhov pod očami, vrások, jaziev a pod.

Na špičke pera, s ktorým sa procedúra vykonáva, sa produkuje tzv. plazmatický lúč. Tento lúč prejde zo špičky pera na pokožku, kde teplom zmrští maličký bod o rozmere do jedného milimetra na jej povrchu. Tým sa pokožka v okolí bodu napne, preto sa tieto body musia vykonávať v presne stanovenom rozostúpení, aby došlo k redukcii nadbytočnej kože. To samozrejme vyškolený odborník presne vie určiť, aby bola dosiahnutá čo najlepšia efektivita procedúry.

Technológia prístroja využíva štvrté skupenstvo hmoty - plazmu. Plazma vzniká ionizáciou plynu ako vedľajší jav pri elektrickom výboji medzi hrotom pera a kožou. Prístroj tak tvorí tok plazmy, ktorým pôsobí na tkanivá a spúšťa špecifické reakcie. Touto metódou dochádza k depolarizácii bunkových membrán - jednotlivé ióny bunkovej membrány sa preskupujú, aby došlo v vyrovnaniu elektrického potenciálu na membráne. Je to významný krok k omladeniu buniek, pretože pri starnutí dochádza k nerovnomernému rozmiestneniu iónov bunkovej membrány. Keď sa vráti rovnováha bunkovej membrány, tá sa napne. Čím viac buniek je ovplyvnených, tým je efekt badateľnejší.

 • Pokožka po zákroku ostáva bez jaziev či modrín
 • Výsledok je viditeľný ihneď po zákroku
 • Rýchla doba rekonvalescencie (5 až 7 dní)
 • Nedôjde k prehnanému liftingu, pretože sa odstráni len prirodzene nadbytočná koža (v porovnaní s chirurgickým zákrokom)
 • Dlhodobý efekt (výsledok trvá až do doby prirodzeného starnutia)
 • Vhodný nielen na lifting očí, ale aj na odstránenie vrások (na čele, fajčiarske vrásky, vrásky v okolí očí), jaziev, nepeknej kože v okolí pupka, strií
 • Malé body - chrastičky, ktoré vzniknú po procedúre sa nesmú škrabať ani odlupovať. V takom prípade môžu vzniknúť na ošetrovanom mieste jazvy.
 • Na ošetrenie po zákroku sa nesmú používať vatové tampóny, ktoré môžu zanechať čiastočky bavlnených vlákien v malých chrastičkách. Najvhodnejšie je používať gázu.
 • Po procedúre je potrebné postihnuté miesto ošetrovať podľa pokynov so špeciálnym prípravkom, ktorý vám bude doporučený v salóne.
 • Po procedúre sa neodporúča navštevovať sauny, výrazne cvičiť či vykonávať iné aktivity, ktoré môžu dráždiť postihnuté miesto, aby sa tak do chrastičiek nedostala infekcia a aby proces hojenie prebehol v poriadku.
 • Po procedúre môžu na ošetrovanom mieste ale aj v jeho okolí vzniknúť opuchy, ktoré sa by do 4 - 7 dní mali stratiť.
 • Optimálny výsledok je viditeľný po úplnom odznení opuchov a zahojení chrastičiek, približne do 3 - 6 týždňov.
 • Pre optimálny výsledok postačuje zvyčajne jedno sedenie. V prípade, žeby ste s výsledkom neboli spokojní, ďalšiu procedúru je možné vykonať najskôr za 6 - 8 týždňov, pričom z nasledujucého sedenia bude odpočítaných 50 % z ceny.

9,90 €
20 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
9,90 €
20 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
50
44
60