Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Rodinná dovolenka v Chate Žiar s raňajkami a so zľavami na množstvo aktivít.

Chata Žiar
0 / 5
54
Popis ponuky

Vezmite priateľov, kolegov, spolužiakov alebo známych a príďte sa zabaviť. Pobyt v chatách Žiar je ako stvorený na posilnenie tímového ducha.

Pred ubytovacími chatami je lúka, ktorú ohraničuje horská riečka Lesnianka, ponad ktorú vchádzate cez most do areálu. Pred hlavnou chatou sa nachádza parkovisko. Areál je v noci chránený spustenou závorou.

Detské ihrisko, zastrešené krby a otvorené ohniská, športoviská, strelnica pre kuše a luky, vyvýšené pódium 6x4m, posilovňa, skicentrum Košariská, klzisko a veľký priestor stále umožňujúci nájsť si dostatok miesta i na odpočinok v tichu a samote... Riečka v lete pocskytuje chladivé osvieženie a rozľahlú lúku sa využíva na výučbu jazdy na koni alebo v zime ako lyžiarsky a bežkársky trenažér...

Rekreačné horské zariadenie "Chata Žiar" poskytuje možnosť celoročného plnohodnotného relaxu v krásnom prostredí rajeckolesnianskej doliny.

Zariadenie je vhodné pre individuálnu turistiku, rodinné dovolenky, športové sústredenia, detské i záujmové tábory, lyžiarske kurzy i školy v prírode, bankety, svadby, firemné prezentácie a pod.

V hlavnej chate sa nachádza bar, jedáleň, salónik a terasa. V bare sa môžete zohriať pri krbe, zahrať si biliard, stolný futbal alebo šípky. K dispozícii je TV/SAT/DVD, Wi-Fi internet pripojenie zdarma, comp za poplatok. Miestnosť má kapacitu cca 100 osôb. V šiestich ubytovacích chatách s lyžiarňou a krbom. Ústredné kúrenie. Absolútne súkromie. V každej chate sú 4 izby, dva záchody, jedna kúpeľňa.

Rekreačné zariadenie na lesnej samote v Národnom Parku Malá Fatra sa špecializuje na adrenalínové či tematické pobyty, lyžiarske kurzy a športové sústredenia. 1 chata má kapacitu 10 osôb, minimálna obsadenosť jednej chaty je 6 osôb.

Chaty sú čisté, jednoducho a účelne zariadené. Majú za sebou 40-ročný príbeh plný táborových lások, zúfalých rozchodov i horúcich počatí. Každá je detským rajom plným tajomných zákutí.

Žiadne Wi-Fi ani TV, ale krb a rozkošne vŕzgajúce podlahy. V každej chate sú 4 izby, dva záchody a sprcha. Nič pre milovníkov luxusu a komfortu, ale pre hľadačov ozajstných zážitkov to pravé orechové! Celková kapacita zariadenia je 70 osôb.

Všetky chaty sú vykurované systémom ústredného kúrenia s technológiou fy HERZ na biomasu.

Murovaná chata 3 leží na brehu riečky Lesnianka. Miestnosti sú zariadené klasickým nábytkovým hotelovým štandardom. Na zemi v izbách sú plávajúce podlahy, na chodbe a v kúpeľni dlažba a linoleum.

Na prízemí je jedna dvojposteľová a trojposteľová izba, kúpeľňa, záchod a lyžiareň. Na poschodí sa nachádza štvorposteľová a dvojposteľová izba, na chodbe druhé WC. V chatách nie je vyhradená spoločenská miestnosť. Pred chatami, pri riečke sa nachádza ohnisko s piknikovými sedeniami.

Po dohode s prevádzkarom je vo všetkých chatách možné ubytovanie so psom/mačkou.

Painball

Zorbing

Streľba z luku, kuše, vzduchovky

Lanové centrum

Bungee running

Dead ride

Prírodný zlaňovací trenažér

Kúpele v Rajeckých Tepliciach

Zobraziť menejZobraziť viac
69 €
150 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
69 €
150 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

37
21
14