Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Jednotka v oblasti neinvazívneho liftingu tváre a tela, lekársky ultrazvuk Ultraformer III - HIFU - ULTHERA.

30
Popis ponuky

ULTRAFORMER III - moderný neinvazívny lifting, známy aj ako ULTHERA, je vysokoúčinný lekársky ultrazvuk, ktorý je jednotkou v oblasti liftingu, spevňovania a napínania pokožky a bez nutnosti rekonvalescencie.

Jedinečnosť ULTHERA liftingu spočíva v tom, že presne cielené ultrazvukové vlny prenikajú do hlbších vrstiev pokožky 1,5 – 4,5 mm, až na SMAS – vrstvu, ktorá sa spevňuje pri klasickom facelifte. Tam ultrazvukové vlny podporujú tvorbu a spevnenie kolagénových a elastínových vlákien, ktorými sú pokryté mimické svaly. Práve ony podporujú formu a tvar tváre. S pribúdajúcim vekom sa nosolabiálne záhyby na tvári prehlbujú a zväčšujú sa vačky pod očami, upadá obočie a kútiky úst. Po ošetrení nastáva silné spevnenie, napnutie, omladenie a kontúrovanie.

ULTRAFORMER III dokáže s tvárou robiť zázraky. Účinne zastavuje začínajúce a stredné známky starnutia, spojené s ochabnutím kontúr tváre a podbradku.

Ak sa bojíte zákrokov s ihlami, je pre vás ideálnym riešením. Je alternatívou chirurgického liftingu. Efekt sa dostaví okamžite po procedúre a následne sa ešte zlepšuje do 3 mesiacov. Trvanie efektu je dlhodobé a funguje aj ako prevencia starnutia. Zákrok sa vykonáva celoročne.

Kontraindikácie: prítomnosť zranení v ošetrovanej oblasti; epilepsia; opar v akútnom štádiu; hnisavé formácie na tvári; onkologické ochorenie; diabetes mellitus; kovové implantáty na lebke, s výnimkou zubných koruniek; tehotenstvo a obdobie dojčenia.

Zobraziť menejZobraziť viac
203 €
290 €

Vyprší
27.2.2021
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
203 €
290 €

Vyprší
27.2.2021
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

69
70
73
67