Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

AKTIV DETOX POBYT s all inclusive 3-5 nocí pre 1 osobu.

39
Popis ponuky

PROGRAM DETOX- ANTISTRES-IMUNITA - program zameraný na 5D detox ,relax, oddych pri privátnom wellnese a meditačnej hudbe, pri množstve masáží na harmonizáciu tela a mysle, doplnený bahenným či čokoládovým protistresových zábalom v kombinácii s očistnou, detox stravou a pitným režimom / detox: čaje, liečivá minerálna voda, ovocné a zeleninové šťavy/. 
Antistresový detox balík je komplexom procedúr, ktoré pôsobením dopomáhajú k maximálnej relaxácii, odbúrania stresu a obnovením zdravého psycho-emocionálneho stavu. Komplexná aplikácia wellness procedúr zmierňuje chronickú únavu, uvoľňuje svaly a celé telo a uvádza ľudskú myseľ do stavu pokoja a rozkoše. Po dokončení 5D detox expres programu sa v tele úplne naštartujú chemické a fyziologické procesy, človek pocíti ľahkosť a mimoriadny príval sily, energie a zažije celý rad pozitívnych emócií.  

Program DETOX-ANTISTRES-IMUNITA all-inclusive zahŕňa:
• Kompletná analýzu tela špičkovým medicínskym prístrojom IN BODY 230. Ide o jeden z najspoľahlivejších prístrojov pre diagnostiku a analýzu zloženia ľudského tela, využívaného aj v medicíne a DETOX programoch v celom svete. 
Vysvetlíme a vytlačíme Vám Vaše výsledky meraní a zostavíme Vám špeciálny Detox jedálny lístok na Vami vybraný typ 5D detox pobytu s naplánovaním procedúr, zábalov a masáží podporujúce detox tela a pripravíme Vás na proces chudnutia,  zmeny životného štýlu, stravovacích návykov a pohybovej aktivity.
• 3-5x DETOX jedálny lístok (raňajky, doobedné zdravé smoothie + zdravý kvalitný obed, poobedný zdravý snack + večera) 
• 3-5x DETOX pitný režim: celodenné čerstvé detox zeleninové a ovocné šťavy, detox limonády a detox špeciálne čaje a minerálne liečivé vody 
• 1x HOT STONE masáž chrbta lávovými kameňmi - na dokonalé uvoľnenie stresu, odstránenie napätia a bolestí chrbta / 30 min. 
• 1x Masáž hlavy a šije Nirvana na odblokovanie stresu, uvoľnenie a relax / 25 min. 
• 1x Reflexná detoxikačná masáž nôh a chodidiel / 30 min. 
• 1x Lymfodrenážna masáž tváre Malibu špeciálnymi olejmi/ 25 min. 
• 1x Luxusná antistresová masáž Znovuzrodenie / 35 min. 
• 1x bahenný izraelský zábal s liečebnými a kozmetickými účinkami / alebo čokoládový zábal zo 100% čokolády proti stresu /45 min. 
• 3x privátny perličkový kúpeľ v záhrade či vo vnútornom wellness podľa počasia len pre Vás /25 min. 
• 2x Fínska sauna s relaxačnou miestnosťou a wellness sprchami počas dňa pri meditačnej wellness hudbe pre Vás súkromne 
• 3-5x chôdza pri jazere Sĺňava - Nordig Walking - palice pre Vás pripravíme 
• 2x cykloturistika po 60 min. na Vážskej cykloturistickej dráhe pri hoteli -pre relaxáciu pri jazere
• 3-5x fitness špeciálne zostavené cvičenia pre Vás alebo cvičenia ráno v záhrade pri hudbe 
• Navyše:1x privátna súkromná rezervácia wellness / sauna, vírivka, meditačná hudba, relaxačná miestnosť, wellness sprcha – rezervácia večer s romantickou atmosférou pri sviečkach s detox nápojmi a ovocím 45 min. - pri pobyte na 5 nocí : 2x 45 min. 

Cena s ubytovaním v elegantnej 1-posteľovej izbe Classic pri ubytovaní 1 os.: 
110 EUR/ os/noc s ubytovaním, celodennou zdravou detox stravou - pôvodná cena 180€/ os/noc

Extra doplatky (všetky doplatky je potrebné uhradiť priamo v hoteli): 
 • miestny poplatok: 0,50 €/osoba/deň 
 • parkovanie na stráženom parkovisku v areáli hotela: 7 €/noc 
 • doplatok za apartmán: 35 €/noc 
 • doplatok za Deluxe izbu s balkónom: / podľa obsadenosti 15€/noc 
Popis zariadenia

Pobyt v luxusnom Grand boutique hotel Sergijo**** 

GRAND BOUTIQUE HOTEL SERGIJO je klubovým luxusným hotelom a ponúka v bezpečnom ohradenom areály služby len pre ubytovaných hostí a najmä pre dospelých! Vybavenie hotela, bohaté raňajky a večere, predurčujú na maximálny oddych v tichom elegantnom prostredí. Hotel sa nachádza pri jazere Sĺňava 
s množstvom možností prechádzok, cykloturistiky. Denne ponúka bezplatný transfer na kúpeľné procedúry bahenných kúpeľov či na bazény v najslávnejších slovenských kúpeľoch Piešťany s 200 ročnou tradíciou alebo jednoducho prechádzku po kúpeľnom parku s pitnou liečebnou kúrou! 
Hotel má kapacitu 25 izieb v elegantnom klasickom štýle, vlastné masérske centrum a centrum bahenných zábalov na kĺby, kosti, či celé telo, takisto ponúka množstvo detox programov, skrášľovacích balíčkov a relaxačných balíčkov. Všetko pre maximálny oddych v prostredí butikového hotela! 
Od jari sú otvorené záhrady s terasami s množstvom kvetov, v lete gril párty na terase pri fontáne. Hotel patrí k najkrajším v okolí, viackrát nominovaný medzi najlepšie butikové hotely v International Hospitality Award. 
Tento hotel je pre hostí, ktorí hľadajú kľud, oddych od bežného zhonu v lone prírody, kto preferuje eleganciu, štýl a pohodu pri večerných koncertoch na terasách či lobby bare. Ďalšie informácie

Po zakúpení je nutná rezervácia v Hoteli Grand Boutique Hotel Sergijo **** 

Odborárska 7 Piešťany, 92101 
tel. č.: +421 337 731 312, +421 911 814 378 
e-mail: hotel@sergijo.sk 
web: http://www.grandboutiquehotel.sk/
4 dni (3 noci) all inclusive / 1 osoba 330 €540 €

Kúpiť ubytovanie
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
4 dni (3 noci) all inclusive / 1 osoba

Celkom 540 € 330 €
Kúpiť ubytovanie

Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

37
50
37
50