Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Leto v termáloch v Hoteli Park Inn Sárvár**** alebo Park Inn Zalakaros**** s polpenziou a deťmi zdarma.

20
Popis ponuky

Rodinná dovolenka v jednom z najnavštevovanejších wellness hotelov v Maďarsku vôbec, v kids friendly hoteli Park Inn! Luxusný relax na najvyššej úrovni, fantastické jedlo, vkusne zariadené izby a stopercentný servis. Vychutnajte si odpočinok v pravom slova zmysle v termálnych kúpeľoch Sárvár, ktoré sú priamo prepojené s hotelom.

Kúpele Sárvár

Termálne kúpele Sárvár s vodnou plochou o rozlohe viac ako 5000 m2 (termálnou vodou 36 °C) sú s hotelom prepojené vyhrievanou krytou chodbou. Investície v roku 2010 zabezpečili výstavbu novej budovy, ktorá ponúka možnosť celkovej relaxácie, zábavy a liečenia pre celú rodinu, od bábätiek až po starých rodičov. Pobyt v Sárvári môže byť zážitkom pre každého.

Staršia kúpeľná budova spolu s novými vonkajšími a krytými bazénmi aj naďalej predstavuje centrum rekreácie, dobitia energie a liečenia sa. Exkluzívny saunový svet bol rozšírený o vnútornú a vonkajšiu fínsku saunu, bio a parnú saunu, aróma kabíny a Kneippov kúpeľ.

V novej budove, ktorá je orientovaná na rodiny, nájdete detský bazén, vírivku, bazén s vlnobitím, lezeckú stenu a 3 tobogany, ktoré sú garanciou dobrej zábavy. Svet bábätiek ponúka pohodlie pre najmenších, nájdete tu kuchynku pre bábätká, hrací kútik, prebaľovací pult a odpočinkovú miestnosť. Deti od 3 rokov môžu navštíviť detský kútik s vychovávateľkami.

Park Inn Zalakaros ****

Radisson Park Inn otvoril v lete 2017 úplne nový hotel v obľúbenom kúpeľnom meste Zalakaros pri Balatone, 1 hodinu jazdy na juh od Park Inn v Sárvári. Dostanete tu všetko, čo máte tak radi - skvelé služby 4* hotela a možnosť ísť z hotela v župane rovno do kúpeľov. Hotel leží len kilometer od centra mesta, 3 km od vlakovej stanice a len 25 km od krásnej Budapešti. Rodiny s deťmi majú k dispozícii okrem širokej ponuky vodných atrakcií tiež detskú herňu, animačné, športové a zábavné programy.

Kúpele Zalakaros

Hotel je prepojený s rozsiahlym termálnym komplexom Granit Thermal and Medical Spa s 25 bazénmi, toboganom a detským svetom s viac ako 60 atrakciami a vodnými atrakciami. Nechýba svet sáun a široké možnosti wellness procedúr.

Zobraziť menejZobraziť viac
319 €
398 €

Vyprší
18.6.2021
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
319 €
398 €

Vyprší
18.6.2021
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

33
Práve prezerá 40 ľudí
37
Práve prezerá 38 ľudí
40
Práve prezerá 42 ľudí
41
Práve prezerá 43 ľudí