Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Relaxačný pobyt v Sárvári len 5 min. pešo od slávnych termálnych kúpeľov, platný až do júna 2022.

Popis ponuky

Hotel Aqua Sárvár, je rodinný hotel, ktorý pristupuje individuálne ku každému klientovi. Milý a ústretový personál je vám vždy s úsmevom na tvári pripravený poradiť a pomôcť, aby bol váš pobyt príjemným zážitkom. Hotel Aqua Sárvár sa nachádza v centre mesta, ale stále v pokojnom prostredí, 5 minút od kúpeľov, 10 minút od centra mesta. Svoje auto môžete zaparkovať na hotelovom parkovisku priamo pred hotelom.

Ponúka ubytovanie v príjemných izbách: dvoj-, troj- a štvorlôžkové izby, nechýba ani rodinný apartmán. Na vyžiadanie je možné zabezpečiť prístelky. Izby sú klimatizované a väčšina z nich má balkón. Každá izba je vybavená: LCD TV, chladničkou a telefónom, sociálnym zariadeným a prístupom na Wi-Fi. V izbách nechýba ani sušič na vlasy.

Dvojlôžková izba

Trojlôžková izba

Raňajky formou bufetu sa podávajú každé ráno od 7.30 do 9.00 hod. v hotelovej reštaurácii. V príde diéty alebo špeciálneho stravovania sa hotel snaží klientom vyhovieť (nutné informovať sa na recepcii hotela).

Deti sa tu nudiť nebudú. V suteréne je dobre vybavená herňa pre deti od 1 do 18 rokov.

Termálne kúpele Sárvár

Termálne kúpele Sárvár s vodnou plochou s rozlohou viac ako 5000 m2 a termálnou vodou s teplotou 36 °C. Investície v roku 2010 zabezpečili výstavbu novej budovy, ktorá ponúka možnosť celkovej relaxácie, zábavy a liečenia sa pre celú rodinu - od bábätiek až po starých rodičov. Pobyt v Sárvári môže byť zážitkom pre každého.

Staršia kúpeľná budova spolu s novými vonkajšími a krytými bazénmi aj naďalej predstavuje centrum rekreácie na dobitie energie a liečenie sa. Exkluzívny saunový svet bol rozšírený o vnútorné a vonkajšie sauny - fínsku saunu, bio a parnú saunu, aróma kabíny a Kneippov kúpeľ.

Liečebná a wellness ponuka služieb na európskej úrovni vám prostredníctvom uvoľňujúcich procedúr určite spríjemní pobyt v Sárvári.

V novej budove, ktorá je orientovaná na rodiny, nájdete detský bazén, vírivku, bazén s vlnobitím, lezeckú stenu a 3 tobogany, ktoré sú garanciou dobrej zábavy. Svet bábätiek ponúka pohodlie pre najmenších, nájdete tu kuchynku pre bábätká, hrací kútik, prebaľovací pult a oddychovú miestnosť. Deti od 3 rokov môžu navštíviť detský kútik s vychovávateľkami.

Čo vás v termálnych kúpeľoch Sárvár čaká?

  • Na ploche s rozlohou viac ako 5 400 m2 sa nachádzajú bazény s liečivou aj obyčajnou vodou pre veľkých aj malých, tobogany, zážitkové bazény a mnoho ďalšieho
  • Okrem kúpania cez víkend aj mnoho sprievodných podujatí, športových súťaží a hudobné programy.
  • Vonkajšie i vnútorné fínskej sauny, bio sauna, parná sauna, aróma kabínky, Kneippov bazén, zážitkové sprchy, veľké jacuzzi - to všetko napomáha k osvieženiu vášho tela i ducha. Svet sáun je perlou kúpeľov, vládne tu pokoj a harmónia, je to miesto, kde razom zabudnete na vonkajší uponáhľaný svet.
  • Odporúčame vyskúšať nové aróma zmesi na polievanie horúcich kameňov, zo sárvárskej kúpeľnej soli s medom, ovocnou arómou a ľadom.
  • Saunovanie prebieha podľa západných tradícií bez plaviek, preto sú návštevníkom sauny k dispozícii prestieradlá.

Hrad Sárvár

Arborétum Sárvár

Zobraziť menejZobraziť viac
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

31
Práve prezerá 38 ľudí