Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Frakčný resurfacing CO2 - omladenie vašej pokožky v medicínskom centre Crystal Esthetic Clinic.

38
Popis ponuky

Trápia vás vrásky, jazvy, pigmenty, rozšírené póry? Nedokonalosti na pleti? Tak toto ošetrenie je pre vás to pravé!

Scahil je vysokovýkonný CO2 frakčný laser vhodný ako pre resurfacing a omladenie (rejuvenizáciu) tak aj pre účinné odstraňovanie jaziev po akné, rozšírených pórov, pigmentácie.Súčasne je veľmi efektívny pri ošetreniach strii , pre spevnenie a zlepšenie textúry pleti. Povrchový frakčný režim je navrhnutý tak, aby spôsobil menšie tepelné poškodenie, čím dosiahneme kratšiu dobu zotavenia u pacientov po zákroku.

Frakčný resurfacing ako celosvetové ošetrenie v estetickej dermatológii v dnešnej dobe ovládlo svet, niet pochýb. Jedná sa totiž o omladenie bez skalpela pre ženy a mužov. Je to pomerne rýchle a jednoduché ošetrenie pre všetkých, ktorý chcú viditeľné výsledky dosiahnuté jediným ošetrením. Tu musíme ale podotknúť, že každý z nás je jedinečný a reakcia nášho organizmu je preto rozdielna. U niekoho stačí jedno ošetrenie frakčným resurfacingom, niekto bude potrebovať toto ošetrenie možno zopakovať.

Užívateľské režimy je možné prispôsobiť, čo umožňuje lekárovi vykonávať ošetrenie presnejšie v danej oblasti kde sa nachádzajú lézie, vrásky, jazvy, pigmenty

Profesionálny laser CO2 – Scahil má certifikát aj FDA, patrí medzi najmodernejšie lasery v estetickej medicíne.

Ošetrenie vykonáva dermatologička MUDr. Mária Rakúsová a laserologička Nóra Ortutay

Na stránkach medicínskeho centra Crystal Esthetic Clinic sa dočítate všetko čo potrebujete vedieť pokiaľ nad ošetrením rozmýšľate. Pri frakčnom resurfacingu máte jedinečnú možnosť zvrátiť čas a prísť znovu ku krásnej a omladej pleti.

V centre vám poskytnú ucelený prehľad, nielen o samotnom ošetrení, ale aj o tom, ako postupovať počas rekonvalenscenie a pár dobrých rád nakoniec, nakoľko má klinika už za sebou stovky spokojných klientov po ošetrení frakčným resurfacingom.

Upozorňujeme klientov, že v prípade riešenia jazvičiek po akné, ak sú hlbšie treba počítať s viacerými opakovaniami t.j. 2 až 4 x podľa rozsahu jaziev. Po každom ošetrení je výsledok krajší a krajší, znovu môžete získať krásnu hladkú pleť, bez jaziev. Pre klientky, ktoré majú aplikovaný akýkoľvek výplňový materiál môže po ošetrení dôjsť k zníženiu účinku.

Odporúčame dva až tri dni zdržiavať sa mimo prašného prostredia, pleť natierať akonáhle pocítite suchosť, t.j. 3 až 6x krémom nešetriť čím viacej pokožku natierate tým rýchlejšie sa hojí. Po ošetrení tri dni spať vo vyššej polohe, aby ste predišli opuchom, opuch je to bežný prejav po ošetrení CO2, používať studené obklady s bórovou vodou, odporúčame krém Avené hojivý s Cicalfate, ktorý si môžete zakúpiť aj u nás na recepcii, alebo skoro v každej lekárni. Celková hojivosť je 4 až 7 dní. Po ošetrení je viditeľný rozdiel na pokožke , ale celkový výsledok sa dostaví až do 7 až 8 týždňov. Opakovať ho možno po dvoch mesiacoch.

Frakčný resurfacing CO2 spája efekt invazívnych chirurgických zákrokov s bezpečnými ambulantnými omladzovacími metódami. Pri dodržiavaní všetkých pokynov počas rekonvalenscenie sú všetky výsledky ošetrenia dlhotrvajúce pri adekvátnej správnej starostlivosti o pleť a telo pretrvávajú roky. Výsledkom po absolvovaní frakčného resurfacingu je pleť opäť napnutá, bez povrchových vrások, zbavená drobných akneóznych jazvičiek, hnedých pigmentácii, prípadne nerovnosti a celkovo pokožka vyzerá omnoho mladšie a jemnejšie. Ak chcete aj vy vyzerať mladšie a mať krásnu, mladú a vypnutú pleť, tak potom neváhajte a dohodnite si konzultáciu.

Samotnému zákroku predchádza nutná odborná konzultácia, zavedenie zdravotnej dokumentácie, prípadne prevedenie fotodokumentácie pred zákrokom, preventívna premedikácia analgetikami a antiherpetikami. Zákrok trvá cca 30 minút. Počas zákroku pociťuje klient ľahké pálenie, ktoré sa postupne stupňuje na silnejšie štípanie trvajúce cca 1 hodinu. Klient si môže po zákroku v domácom prostredí aplikovať ľadové obklady. Už deň po zákroku sa pacient môže vrátiť k bežnému životu, pretože už po 48 hodinách je možné nanášať make-up. Ďalších 3 – 10 dní podľa intenzity zákroku je pleť začervenalá, mierne opuchnutá, ošupujúca sa a s drobnými chrastičkami. Proces hojenia je veľmi individuálny, podmienený dôkladnou hygienou a starostlivosťou o pleť. Po zákroku sa odporúča 6 - 8 týždňov používať krém s ochranným faktorom 50+, 6– 8 týždňov nevystavovať kožu priamemu slnku a neopaľovať sa v soláriu! Po zákroku je okamžitý viditeľný efekt vypnutia pokožky, v priebehu hojenia sa stimuluje tvorba kolagénu, ktorá zabezpečí dlhodobý mladý a svieži vzhľad pokožky.

Tehotenstvo, podozrenie na malígny kožný nádor, herpes v ošetrovanej lokalite, užívanie isotretinoinu /Roaccutane, Acnenormin/ a sklon k patologickému hojeniu rán /keloidy/.
149 €
240 €

Vyprší
29.9.2022
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
149 €
240 €

Vyprší
29.9.2022
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

41
44
21
27