Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Fajnová rodinná dovolenka v Západných Tatrách s 62% zľavou! Ubytovanie na 4 dni pre 6 osôb v apartmáne v malebnej oravskej dedinke Brezovica - to sa naozaj oplatí. Zaplatíte len 69 € a užijete si voľno, oddych a krásne prostredie Roháčov!

62
Popis ponuky

Roháče Vám otvárajú brány do jedného z najkrajších miest Slovensku - a to Západných Tatier, ktoré môžete navštíviť práve v tento čas. Na úžasné 4 dni s rodinou v tomto krásnom oravskom prostredí nezabudnete!

Zakúpením kupónu získavate:

- ubytovanie pre 6 osôb na 4 dni v apartmáne na Orave.

Apartmán sa nachádza na Orave v malebnej dedinke Brezovica v predhorí Západných Tatier – Roháčov. Je vzdialený len 1 km od SKI centra Brezovica a 12 km od termálnych kúpalísk Oravice. Kapacita je 8 lôžok.

Apartmán Family sa nachádza v podhorskej obci Brezovica. Hosťom ponúkame ubytovanie s celkovou kapacitou 6-8 osôb. Apartmán sa nachádza na samostatnom poschodí v podkroví rodinného domu. Apartmán ma dve samostatné izby: spálňu kde je vchod do kúpelne s WC + obývačku spojenú klembou s kuchyňou. V spálni sa nachádzajú 3 lôžka + prístelka a v obývačke ďalšie 2 lôžka + 2 prístelky podľa potreby. V apartmáne je televízor, rádio. Kuchyňa je plne vybavená. Je tu mikrovlnka, varná kanvica, chladnička, sporák, rúra a všetok potrebný riad pre plný počet osôb. Parkovanie vo dvore, na ktorom sa nachádza záhradné posedenie pre plný počet osôb, ohnisko, gril, kotlík na guľáš, hračky a pieskovisko pre deti. Prístup bezproblémový autom celoročne. Parkovanie na uzatvorenom dvore. K dispozícii aj miestnosť na odkladanie lyží. Apartmán je vykurovaný plynom (neustále teplo + teplá voda). Ponúkame Vám rodinnú atmosféru, pokoj a kľud.

Prístup k dôležitým miestam v okolí:

- obchod - 30 m,

- bar - 200 m,

- reštaurácia - 1 km,

- lyžiarske stredisko - 1 km,

- Oravský Háj (wellness centrum) - 1 km.

Prístup k zariadeniu:

- autom,

- autobusom (zastávka SAD) - 300 m,

- železnica (Trstená) - 4km.

Prenájom nie je vhodný pre študentov a oslavy ako dozvuky, pomaturitne a školské party. Je to vhodné a určené len pre rodinky s deťmi, páriky, priateľov pre slušnú dovolenku.

Pre viac foto kliknite TU.

1 km od Brezovice môžete navštíviť wellness komplex Oravský háj, v ktorom nájdete vitálny svet, bazény, sauny, parný kúpeľ, masáže, fitness, detské ihrisko, multifunkčné ihrisko, jazda na koni, konský záprah na saniach a koči, futbal, volejbal, korčuľovanie, stolný tenis a hokej, šachy, biliard, spoločenské hry, požičiavanie horských bicyklov a snežného skútra.

V blízkom okolí môžete využiť možnosti výletov a turistiky v Západných Tatrách – Roháče. Tiež na Vás čaká v zime i v lete termálne bazény v Oraviciach, spoznávanie Poľskej kultúry a architektúry v Zakopanom, Krakowe, trhy v Jablonke, či v Nowom Targu.

Okrem nádherných prírodných scenérií je Orava bohatá aj na architektonické a kultúrne pamiatky späté s tradičným remeselníctvom a ľudovým umením. Hodnoty ľudovej kultúry uchováva Múzeum oravskej dediny v Zuberci, Oravský hrad v Oravskom Podzámku i Galéria Márie Medveckej v Tvrdošíne.
69 €
180 €

Kúpené
2x
Poskytuje
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
69 €
180 €

Kúpené
2x
Poskytuje

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

49
Práve prezerá 44 ľudí
42
Práve prezerá 42 ľudí
50
Práve prezerá 36 ľudí
38