Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Priatelia, chata, príjemné rozhovory a nezabudnuteľné zážitky – toto všetko zažijete na chate na Orave s čertovskou 54% zľavou. A teraz pozor – až 15 osôb strávi 4 úžasné dni v krásnom prostredí oravskej obce Brezovica len za 139 €!

54
Popis ponuky

Spoločný čas strávený s priateľmi je na nezaplatenie, zvlášť v krásnom prostredí Západných Tatier si ho užijete ešte viac. Zažite 4 dni plné nezabudnuteľných zážitkov na skvelej chate s úžasnou 54% zľavou. Platnosť kupónu je až do 22.12.2013!



Zakúpením kupónu získavate:

- 4 dni pre 15 osôb na chate Orava.

Ponúkame Vám príjemné ubytovanie v Chate Orava, ktorá sa nachádza v podhorskej obci Brezovica. Chata je vzdialená len 1 km od SKI centra Brezovica a 12 km od termálnych kúpalísk Oravice. Kapacita chaty je 15 lôžok.

Chata je vykurovaná plynom (neustále teplo + teplá voda). V chate sa nachádzajú 3 spálne 5,5,3 lôžkové a spoločenská miestnosť s TV kde sa nachádzajú ďalšie 2 lôžka. Vybavenie chaty: 2 x kúpeľňa + WC + umývadlo. Je tu priestranná kuchyňa s plnou výbavou (mikrovlnka, varná kanvica, chladnička, mraznička, sporák, elektrická rúra a všetok potrebný riad pre plný počet osôb. Parkovanie je bezplatné vo dvore, na ktorom sa nachádza priestranný altánok - posedenie pre plný počet osôb, vonkajší krb, gril, ohnisko, kotlík na guláš. Hojdačka pre dospelých aj pre deti, pieskovisko pre deti a veľká záhrada kde si na svoje prídu najmä deti. Prístup v zime bezproblémový autom (reťaze nie sú potrebné, sú však výhodou).

Prístup k dôležitým miestam v okolí:

- obchod - 200 m,

- bar - 250 m,

- reštaurácia - 300 m,

- lyžiarske stredisko - 1 km,

- Oravský Háj(wellness centrum) - 1 km.

Prístup k zariadeniu:

- autom,

- autobusom (zastávka SAD) - 300 m,

- železnica (Trstená) - 4km.

Prenájom nie je vhodný pre študentov a oslavy ako dozvuky, pomaturitne a školské party. Je to vhodné a určené len pre rodinky s deťmi, páriky, priateľov pre slušnú dovolenku.

1 km od Brezovice môžete navštíviť wellness komplex Oravský háj, v ktorom nájdete vitálny svet, bazény, sauny, parný kúpeľ, masáže, fitness, detské ihrisko, multifunkčné ihrisko, jazda na koni, konský záprah na saniach a koči, futbal, volejbal, korčuľovanie, stolný tenis a hokej, šachy, biliard, spoločenské hry, požičiavanie horských bicyklov a snežného skútra.

Možnosť doobjednať bez zľavy: raňajky, polpenziou, plnú penziu, masáže podľa druhu, jazdu na koni, jazdu na koči... viac na www.oravskyhaj.sk

V blízkom okolí môžete využiť možnosti vysokohorskej turistiky a cykloturistiky v Západných Tatrách – Roháče. Tiež na Vás čaká poľovačka v nádherných okolitých ihličnatých lesoch, vodné športy a rybolov na Oravskej Priehrade, v zime i v lete termálne bazény v Oraviciach, spoznávanie Poľskej kultúry a architektúry v Zakopanom, Krakowe, trhy v Jablonke, či v Nowom Targu.

Okrem nádherných prírodných scenérií je Orava bohatá aj na architektonické a kultúrne pamiatky späté s tradičným remeselníctvom a ľudovým umením. Hodnoty ľudovej kultúry uchováva Múzeum oravskej dediny v Zuberci, Oravský hrad v Oravskom Podzámku i Galéria Márie Medveckej v Tvrdošíne.
139 €
300 €

Kúpené
5x
Poskytuje
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
139 €
300 €

Kúpené
5x
Poskytuje

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

42
31
41
46