Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Zažite 4* luxus v Salzburgu Ubytovanie na 4 DNI pre 2 osoby vrátane bohatých RAŇAJOK formou rautu za neodolateľných 219 €! Poukaz platný 1 ROK!

44
Popis ponuky

Zažijte 4* luxus v centre historického Salzburgu!

4 dni pre 2 osoby vrátane bohatého raňajkového rautu!

Amedia Hotel Salzburg - je ideálnym miestom na pobyt pre

cestovateľov hľadajúcich čaro, komfort a pohodlie

v tomto úžasnom meste!

Pobytový voucher Vám garantuje:

  • 4 dni / 3 noci v dvojlôžkovej izbe
  • 3x bohatý raňajkový raut pre 2 osoby
  • používanie sauny
  • w-lan internet

Cena je konečná a zahŕňa všetky vyššie uvedené služby pre dve osoby, vrátane všetkých daní a poplatkov; za uvedené teda už nič nedoplácate!

Hotel Amedia Salzburg ****

Novo otvorený Amedia Hotel Salzburg je skvelou základňou pre prehliadku tohto živého mesta. Hotel má veľmi výhodnú polohu - počas 15 minút dôjdete do starého mesta v Salzburgu, na vlakovú stanicu a ku kongresovému centru.

Hostia majú k dispozícii bezplatné Wi-fi a bezplatné telefónne hovory do 48 krajín sveta. Vo vstupnej hale hotela je k dispozícii internetový terminál.

Amedia Hotel Salzburg má vlastné podzemné parkovisko. Na diaľničné zjazd Salzburg Nord dôjdete behom 3 minút.

Izby

Hotel disponuje 100 modernými, komfortne vybavenými izbami s kúpeľňou s vaňou a WC, sušičom vlasov, kozmetickým zrkadlom, klimatizáciou, SAT TV s plochou obrazovkou telefónom, minibarom, trezorom, písacím stolom a voľným prístupom k internetu (LAN + WLAN). Sú poskytované prístelky, detské postieľky a antialergénny posteľná bielizeň - nutné uviesť pri rezervácii.

Gastronómia

Každé ráno Vás bude čakať bohatý raňajkový bufet - v cene poukazu. V hoteli je aj bar, otvorený 24 hodín denne.

O Salzburgu

Salzburg, to je mesto kultúry, umenia, hudobných festivalov, nádherné architektúry a geniálneho skladateľa Wolfganga Amadea Mozarta, ktorý sa tu narodil as ktorého odkazom sa môžete stretnúť snáď na každom kroku. Salzburg bol vybudovaný na tesnom priestore v zovretí dvoch hôr - mníšske a kapucínsky hory. Dnes je štvrtým najväčším mestom Rakúska a hlavným mestom rakúskej spolkovej krajiny Salzbursko.

Salzburg znie hudba (Salzburg mesto hudby)

Už od roku 1920 sa mesto každé leto premení v čase salzburského festivalu v jedno veľké divadlo a milovníci hudby si skutočne prídu na svoje. Ak zavítate do Salzburgu v inú dobu, nemusíte byť smutní, mestom znie hudba po celý rok. A keď budete mať chuť na nejakú Mozartovu operu tak trochu inak, neváhajte a zavítajte do presláveného salzburského bábkového divadla.

Salzburg a Mozart

Byť v Salzburgu a vyhnúť sa Mozartovi, snáď ani nejde. Veď môžete navštíviť Mozartov rodný dom, dom v ktorom žil v neskorších rokoch, kostol v ktorom bol pokrstený, sú tu uvádzaná jeho diela av neposlednom rade sa na vás veľký genius pozerá z obalov známych Mozartových gulí, častého a typického darčeka z cesty do Salzburgu.

Salzburg, to nie je len hudba, festivaly a Mozart. Je to aj mesto s jedinečnou architektúrou, mesto nádherných palácov, kostolov a zámkov, vďaka ktorým bolo historické mestské jadro v roku 1996 zapísané na Zoznam svetového dědictvíUNESCO. K najvýznamnejším pamiatkam, ktoré môžete v Salzburgu navštíviť, patrí Dóm zo 17. storočia, ďalej nádherný barokový Univerzitný kostol či kláštor svätého Petra s Petrským cintorínom. Za svätým Petrom prudko stúpa cesta k pevnosti Hohensalzburg. Na pevnosť môžete vyjsť pešo alebo sa nechať vyviezť. Tešiť sa môžete na skutočne nádhernú vyhliadku na mesto a prehliadku hradu, ktorý patrí k najzachovalejším v Európe.

Salzburgské zámky - potechu oka

Prehliadka Salzburgu by nebola úplná, ak by ste opomenuli navštíviť tunajšie krásne zámky. Jedným z nich je aj zámok Mirabell s nádhernou záhradou alebo zámok Hellbrunn, ktorého hlavnou atrakciou sú vodné hry. Keďže je zámok trochu ďalej od centra, môžete si na Rezidenčnom námestí požičať bicykel a vydať sa k cieľu na ňom.

Nechajte si Salzburg prejsť žalúdkom

Príjemné chvíle odpočinku a pokoja môžete stráviť v miestnych kaviarňach pri šálke výbornej kávy a lahodnom múčnika. Tunajšie špecialitou sú napríklad halušky z cukrového snehu, marhuľové knedle alebo orechové rožky. Salzbursko kuchyňa patrí k tým vyhláseným a jednou z miestnych špecialít sú kapustové závitky s klobásou a knedle.

Voucher Slovenskezlavy je potrebné vymeniť za originálny poukaz hotela zaslaním jeho čísla na email, ktorý je uvedený na kupóne (obdržíte po zaplatení)

Amedia Hotel Salzburg ****

Linzer Bundesstr 6

Salzburg A5020

E-mail: info.salzburg@amediahotels.com

Tel.: (00)43-662 650 100

http://www.amediahotels.com
219 €
394 €

Kúpené
2x
Poskytuje
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
219 €
394 €

Kúpené
2x
Poskytuje

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

37
Práve prezerá 47 ľudí
37
Práve prezerá 37 ľudí
32
49
Práve prezerá 41 ľudí