Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Paríž a Disneyland! Naštívte miesta, kde sa písala história, pochutnajte si na lahodných francúzskych syroch.

41
Popis ponuky

Posledných 15 miest na zájazd do mesta lásky – do Paríža. Zaručene si tu zamilujete všetko od čarovných historických pamiatok, cez lahodné víno, až po preslávené bagety či palacinky adomov sa budete vracať plný nezabudnuteľných zážitkov.

1.deň: Odchod

Odchod v poobedňajších hodinách. Tranzit cez Rakúsko a Nemecko.

2.deň: Mesto módy

Príchod ráno do mesta módy. Návšteva múzea parfumov. Pešia prehliadka centra: Opera, Kostol Madeleine, Námestie svornosti (Námestie Concorde) ) s obeliskom z Luxoru , výstavné pavilóny Grand Palais a Petit Palais, voľný čas na nákupy na Champs Elysées (Elyzejské polia), ďalej na námestie Étoile s Víťazným oblúkom. Ubytovanie, voľný program.

3.deň: Historický Paríž

Prehliadka mesta pokračuje Centrum Pompidou, Radnica, ostrov Cité, Chrám Notre Dame. Voľný program v Latinskej štvrti, kde sa nachádza aj slávna univerzita Sorbonne a Panteón. Večer návšteva štvrti umelcov Montmartre s bielou bazilikou Sacre Coeur a slávnym kabaretom Moulin Rouge.

4.deň: Luxus vo Versailles

Výlet do prepychového kaštieľa Ľudovíta XIV do Versailles, prehliadka paláca a záhrady. Poobede návšteva múzea Orsay s dielami impresionistov (Manet, Renoir, Monet, Van Gogh, Toulouse-Lautrec, Cezanne či Matisse). Potom vyhliadková plavba po Seine.

5.deň: Mesto umenia

Doobeda návšteva svetoznámeho múzea Louvre, ktoré vlastní unikátne umelecké diel, ako napr. Mona Lisa od Leonarda da Vinci-ho, fragmenty sôch z aténskej Akropoly, Michelangelov Umierajúci otrok, atď. Navštívite záhrady Tuilleries s Víťazným oblúkom Carrousel. Prehliadka Paríža pokračuje: Invalidovňa, Námestie Trocadero, Palác Chaillot, Marsove polia a prehliadka mesta z vtáčej perspektívy z Eiffelovej veže.

6.deň: Disneyland

Celodenná návšteva Disneylandu. Odchod domov vo večerných hodinách cez Nemecko a Rakúsko.

7.deň: Príchod

Príchod domov v doobedňajších hodinách.
179 €
303 €

Kúpené
6x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
179 €
303 €

Kúpené
6x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

42
31
41
46